Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha ezért nagyon...

Mit tegyek, ha ezért nagyon megalázva érzem magam?

Figyelt kérdés
Tömören a story: munkahelyen megtetszett valaki, ezt egy beszélgetés során bevallottam pár kolléganőnek. Tényleg nagyon tetszett az a férfi, sokat flörtölt is velem ő. Na aztán jött egy másik kolléganő, egy tőlem szebb, fiatalabb, és az ember aki tetszett nekem, felfigyelt rá, és most neki "udvarolgat". A többi kolléganőm meg ezzel szivat, hogy "ajj ne légy szomorú", "meg hát sajnos az a lány pont az esete", stb. 😔 Amúgy kapcsolatban vannak mindketten, de hát na az lényegtelen. Az is elég rossz érzés, ahogy végig kell néznem ahogy ott flörtölgetnek egymással, de őszintén szólva annyira azért nem hat meg a story, hiszen csak tetszett, meg igazából én sosem reagáltam annyira nagyon semmire ami felém irányult, inkább csak zavarban voltam. Kicsit rosszul esik na, de azért annyira nem, hogy pl. felmondjak, vagy sírjak miatta. Már le is ülepedett bennem ez a fellángolás, nem szokásom olyanért oda lenni aki értem nincs oda. A kolléganőim szerintetek meddig szívatnak majd ezzel? Hogyan kellene kezelnem? Annyira 💩ul érzem magam, annyira kellemetlen...
2021. dec. 13. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulópénz.

Legközelebb ráülsz a szádra és nincs az a pénz amiért kibeszéled saját magad. Ennyi.

A szitura: ne válaszolj, nézz üres tekintettel ha szóba kerül. Ha nagyon éles szituáció lenne esetleg elütheted egy poénnal, hogy annyira fáj, megyek is a wcre, berakom az öklöm a számba és bömbölök húsz percet. Ez elég meglepő, utána talán leállnak.

De még egyszer mondom, többet ilyet ne csinálj! Ha alakul is valami bárkivel az csak a ti kettőtök dolga legyen. Semmilyen előnyöd nem, hátrányod annál inkább származik, ha kipofázol ilyesmit magadról.

2021. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Mond azt hogy már van más.
2021. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, de ők elviekben a barátnőim is. Sokáig nem mondtam el senkinek sem, de aztán igazából lehetett is rajtam látni, hogy tetszik nekem. Nem tudtam, hogy ez akkora dolog. Mások simán elmondják, hogy xy bejön, oszt csók szóba nem kerül többet. Ez meg mintha 30 éves házasságról lenne szó, vagy nem tudom. Olyan rossz, hogy akkor mostantól senkivel nem beszélgethetek az érzéseimről. Köszönöm szépen a válaszokat 😓
2021. dec. 13. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus nő, nincs probléma de csinálod xD
2021. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az ember világgá kürtölné az ilyesmit! Ez a normális:-). De ezt kell legyőzni, leküzdeni, ahogy írtam ráülni a szádra. Csak gondolj bele mi előnyöd származna ebből a későbbi hasonló esetekben? Semmi, csak hátrány. Ha nem jön össze akkor nevetség, jobb esetben szánakozás tárgya leszel (és még a fiúnak is kellemetlen lesz adott esetben, ha az ő sleppje is ilyen gyerekesen rugózik a kérdésen), ha meg összejön akkor el se tudod titkolni. Pedig akinek egy csöpp esze van titkolja a végsőkig a munkahelyi románcot. Nem kell mondjam miért, ugye? Lehet, hogy ezekkel a lányokkal barátkozol, de láthatod, hogy csak a bajt hoztad a fejedre. Ha beszélni akarsz az érzéseidről keress külső embert, ha nincs akkor tartsd magadban! Az pedig teljesen más, hogy valakinek xy bejön oszt csók, minthogy belezúgott. Most látod a különbséget, hogyan reagál a két esetre a közönség. Nem veled van a baj, teljesen emberi ahogy viselkedsz, de legközelebb okosabban:-)!
2021. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ilyenek nem barátnők.
2021. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, ezek után nem is akarok mondani senkinem sem semmit. Nem vagyok belezúgva, hiszen annyira nem is ismerem, és nem 15 éves vagyok, hogy most ezért eret vágjak. Csak ez, ahovy írtad, ez a szánakozás a borzasztó megalázó. Bár ne mondtam volna el, most nem is érdekelne az egész, pár nap alatt túl esnék az egészen. Francba már a barátnőkkel, meg az emberekkel.
2021. dec. 13. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező akarsz velem beszélgetni?
2021. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!