Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 méter feletti férfinak...

2 méter feletti férfinak hányas a lába? És szerettek ilyen magasnak lenni?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, 202 cm (49-es a lábam) és szeretek ilyen magas lenni. Ti?

2021. dec. 13. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5:

Nekem 46-os a lábam, és nem jelent gondot cipőt találni. Van ismerősöm 48-as lábbal, neki igen. A legtöbb boltban épp 46-osig van méret, van ahol 47, olyannal nem találkoztam, hogy csak 45-ösig. Persze mivel a haranggörbe szerint gyártják, ezért 46-osból kevesebb példány van, de annak is nagyobb az esélye, hogy rajtuk ragad, éa kiárusítják.

2022. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Itteni válaszok közül egyedül a #10-es hihető.

A többi valószínű kisebségi komplexusos tini. 2 méter felett rengeteg egészségügyi probléma léphet fel és kegyetlenül megkeseríti az ember életét.


Nagyapám volt 2 méter felett, ízületi problémái voltak egész életében. A térde nem bírta a "terhelést" volt olyan nap, hogy 2-3x ugrott ki a térde.

Arról nem is beszélve, hogy elég valószínű, hogy jelentősen rövidül az élettartam.

2022. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

7-es vagyok, 191 cm és 42-es lábam van. Kikérem magamnak, ha szerinted ez kamu, küldök képet is szívesen :) nem szokott kiugrani a térdem és egyelőre nem fájnak az ízületeim se, bár a 191 és mondjuk a 200+ között van bőven különbség.

Az valóban tény, hogy nem nagyon szoktam látni 2 métereses 70-80 éves embereket.

2022. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13


Pont leszarom, nem is ennek szólt a válasz.

Hanem annak, hogy itt ezen az oldalon mindenki 2 méteres vagy van neki minimum 100 kétméteres ismerőse.

Az egyik 220 cm-es haverról irkál itt. Magyarország legmagasabb embere van ekkora, gondolom akkor pont Ő az.


A te "adottságaid" nem kirívóak. Kb fél fejjel vagy magasabb, mint egy "átlagos" férfi (itt Mo-n asszem valahol 180 cm a férfi átlag).

Be is baszna, ha ezzel egészségügyi problémáid lennének.

2022. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Értelek, csak leírtál valamit, ami a szövegezésed szerint kamuként hivatkozik rám: "Itteni válaszok közül egyedül a #10-es hihető".

7-es voltam, ezért reagáltam rá.

Egyébként ja, itt mindenki 200 cm, van 10 220 cm-s haverja, mindnek ismeri az egészségi állapotát, ezen felül pedig 22 cm-s a pénisze, saját lakása, több tízmilliós megtakarítása van és bruttó 2 milliót keres senior architect IT-géniuszként. A csajok sorban állnak értük és 6 diplomájuk van. Teljesség igénye nélkül.

2022. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én írtam a 10-es választ.


Nálunk a családban az apai ágon lévő férfiak ilyen és ehez hasonló magasak. Sajna ez genetika. Ott azon az ágon nemigen van férfi 190 cm alatt. Persze ez a magasság sem mindennapos talán hármunk volt két méter felett.

A legtovább nagyapám élt, 62 évet (10 éve halt meg). Ő kicsit magasabb is volt, mint most én.

A másik apám unokatestvére Ő kb velem egy magas volt, 2 éve ment el mindössze 44 évesen szívinfarktusban.

Ízületi problémák mindenkinél voltak, térdprobléma nálam jelent meg.

Ezek nem igazán jó kilátások. Sajnos. Bármikor elcserélném ezt egy 180-185 cm-s átlagos testmagasságra.

2022. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!