Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártatok esetleg úgy, hogy...

Jártatok esetleg úgy, hogy bukott el kisebb vagy nagyobb összeget? Például előleget? Vagy megvett valamit, amit máshol feleannyiért árultak? Én mindig így járok és nagyon útálom magam. Egy utolsó szerencsétlen lúzer vagyok.Kár volt megszületnem

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ma nagyon elemedben vagy a depis, önsajnáló troll posztokkal.
2021. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki járt már úgy, hogy valamit drágábban vett meg, mint máshol, vagy nem sokkal később tehette volna. Én az ilyen dolgokat már elengedem. A reklámújságokból meg szoktam nézni neten az aktuális hetit és a következő hetit, de jártam már úgy, hogy egy műszaki cikket megvettem drágábban, és pár hónappal később feleannyiért lehetett kapni máshol nagyon hasonlót, sajnos ennyire a jövőbe még nem látok, de megvettem az olcsóbbat is kipróbálni, nem rosszabb, és így igazából van tartalék, ha valamelyik tönkremegy.
2021. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Arukereso.hu

Ezt hasznald!!

2021. dec. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megvettem anno a gta5ot, ra egy hettel ingyenesre tettek egy ideig:D
2021. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs fent minden Árukeresőn, egyébként én használom, de volt már olyan, hogy a kereső többedik oldalán még sokkal olcsóbban találtam meg, de a jövőbe az sem lát, ha pár hét/hónap múlva lesz valami olcsóbb.
2021. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!