Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek azért, hogy ne...

Mit tehetek azért, hogy ne érdekeljen mit beszélnek a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Régen sokszor voltam többek között kibeszélés áldozata, családomban is vannak erre hajlamos emberek sajnos akik nyiltan ezt teszik mindenkivel.

Azt érzem eléggé bezárkóztam és már nagyon megválogatom még azt is, a családomból, baráti körömből kivel mit osztok meg. Szerintem ez nem normális hogy minden mondatom előtt átgondolom, hogy az illető mi van ha ezt elmondja valakinek, mit beszélnek majd a hátam mögött erről, vajon ha a szemembe ezt valahogy véleményezi akkor a hátam mögött is ugyan azt mondja?!

Sajnos nagyon elmérgesedett bennem ez a dolog és senkinek nem szeretek már semmiről beszélni..

A kudarcaimról, fájdalmaimról azért hogy ne tartsanak gyengének, ne örüljenek a fájdalmamnak.

Az örömömet sem igazán szeretem megosztani (ezt nem értem miért nem)

A terveimet, céljaimat a kritika miatt, vagy esetleg mert ha nem tudom mégis elérni akkor kellemetlen, hogy xy tud róla, hogy mit szerettem volna de nem voltam rá képes..

Próbálok változni, javulni, elemezgetni, megérteni magam.

Ha valaki volt hasonló helyzetben vagy tud erre valami értelmes tanácsot, véleményt mondani akkor ne tartsa magába :)



2021. dec. 15. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj meg uralkodni az érzéseiden és a a gondolataidon és így add rájuk a gyeplőt!Ne feledd, az csak egy gondolat és az nem számít. Avval, viszont vigyázz, hogy el ne veszítsd a valós éned,mert,ha egyszer elveszik, nehéz lesz visszahozni!
2021. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, kineziológus által segített önismereti munka csodákra képes!
2021. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!