Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselitek ha valaki...

Hogy viselitek ha valaki bámul titeket? Mit csináljak, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
Plázában dolgozok, ahol olyan közel van a szemközti üzlet, hogy egy unatkozó ott dolgozó srác (nincs nagy forgalmuk) mindig néz, de tényleg mindig. Kiáll sokszor az üzletük elé és bámul. Nem gondolom, hogy azért, mert jó csajnak tart, szerintem csak unatkozik, de nap, mint nap ez elég idegesítő már. Nagyon utálom, ha néznek, biztos velem van a baj, de így érzek. Teszem a dolgom, segítek a vásárlóknak és megérzem, hogy bámul (néha a haverjaival is), odanézek és néz velem szembe. Gondolom mostantól ez lesz, így valahogy megkéne tanulnom a saját dolgommal foglalkozni és oda se hederíteni, de hogyan?
2020. szept. 10. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél fel valamit a tangabugyin kívül.
2020. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nos igen, eléggé félénk típus vagyok, nem is mutogatom magam soha, még nagyon rövidnadrágot sem hordok, csak ha tényleg van hossza és nincs kinn belőle semmim.
2020. szept. 10. 16:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég creepy ha egyfolytában téged bámul. A nagy forgalom se ok arra, hogy valakit nekiálljak bámulni... Lehet ismerkedni akar csak nem mer odamenni.
2020. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
* azaz kevés forgalom
2020. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az oka, igazából csak lazábban akarom kezelni ezt a helyzetet, nem mindennap azon feszengeni, hogy "ki bámul". Mégiscsak az ember a munkahelyén tölti az élete nagy részét.:)
2020. szept. 10. 17:13
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Azzal lesz sikered, ha erőt veszel magadon és nem azt figyeled, hogy a fiú néz-e téged vagy sem. Ne nézz feléje!
2020. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbálok nem nézni arra.:D
2020. szept. 10. 18:42
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg szólj neki. Simán lehet hogy fel se tűnik neki a dolog.
2020. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érdekelnek a további válaszok, én se szeretem, ha nézznek.(Emiatt amúgy tökre bűntudatom van, hisz mi bajom lesz attól, ha valaki rám nézz/bámul...)Én direkt nem nézzek oda, néha kínos lehet a szituáció, mikor össze nézzünk.Próbálom a gondolkodásomat valami más felé vetíteni, valami idiótaságon gondolkodni, hogy bele merüljek a gondolataimba.
2020. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem speciális csúnyanézésem van ilyen esetekre.. Ha kell odaböffentek egy... "mivaa"nt is..
2020. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!