Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fordultok át alvás...

Hogyan fordultok át alvás közben egyik oldalatokról a másikra?

Figyelt kérdés

Írjatok megjegyzést is nyugodtan,

ha gondoljátok :)



2021. dec. 16. 11:36
A kérdező szavazást indított:
A hasamra fordulok, majd úgy a másik oldalamra
A hátamra fordulok, majd úgy a másik oldalamra
Nem fordulok meg soha, ugyanazon az oldalamon alszom végig
Csak hason alszom
Csak háton alszom
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Alvás közben honnan tudjuk?
2021. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves #1,


Átfogalmazom.


Akkor, amikor már lefeküdtél aludni, de még forgolódsz, helyezkedsz, és közel vagy az alváshoz, de még emlékszel, hogy mit csinálsz.

2021. dec. 16. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez téged miért érdekel ennyire? 😃
2021. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Így érthetőbb. Én van hogy hasra fordulok, de van hogy a masik oldalamra, és van hogy hátamra fordulok és úgy a másik oldalamra, én ezeket szabadon teszem úgy ahogy éppen jól esik, nincs ennek szertartása nálam. :D
2021. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #3,


Nem tudom igazából, csak kíváncsi vagyok. Szoktak foglalkoztatni ilyesmi kérdések.

2021. dec. 16. 11:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és van mikor csak hátamra fordulok és úgy alszok amíg kényelmes, aztán fordulok mikor hogy. Eddig még nem figyeltem hogy ébredek. Én szerintem alvás közben is mozgásban vagyok.
2021. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves #4,


Nem szertartásnak gondoltam. :)


Inkább úgy, mint egy gyakran ismétlődő szokás, amit nagyjából mindig ugyanúgy csinálsz, mert úgy alakult ki. Természetesen ez nem kell, hogy mindig igaz legyen, inkább csak az esetek többségében.

2021. dec. 16. 11:57
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
1-es, 4-es, 6-os vagyok.
2021. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem csinálok ugyanúgy semmit alvás közben ahogy jól esik éppen, nincs szertartás, se hagyomány nálam. 8-as vagyok.
2021. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak hason alszom, de egész éjjel forgok körbe-körbe, mint a szerencsekerék. Nagyon gyakran váltok testhelyzetet, pozíciót, kb. óránként 3x megfordulok a saját tengelyem körül, de mindig hason alszom, máshogy nem tudok. Sem az oldalamon, sem háton. Akármilyen pózban fekszem le aludni, addig nem tudok elaludni, amíg hasra nem fordulok.

A 2-es és a 17-es pózokat váltogatom 20 percenként, hol balra fordulva, hol jobbra fordulva.

[link]

2021. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!