Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefekvés előtt szoktatok...

Lefekvés előtt szoktatok kikészíteni vizet az ágy mellé?

Figyelt kérdés

Nekem ez a mániám, úgy nem tudok elaludni, hogy ne legyen vizem, pedig sokszor nem is iszok belőle.

Kiváncsi vagyok más hogy van ezzel.



2021. nov. 25. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
87 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk mindig az ágy mellett van egy üveg víz, mert lefekvés előtt még megiszom húzóra fél litert. :D nyilván sosem értem miért kelek fel hajnali 4-kor pisilni...
2021. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Szó sem lehet róla. Reggel, mikor álmosan kimászok az ágyból garantáltan felborítanám.
2021. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nyári melegben jól jön. Kettes, nem tudom milyen a szobád, de tedd éjjeli szekrényre vagy a padlóra úgy, hogy amódon közel van a párnához. Így elkerülöd a véletlen felborítást.
2021. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Van egy kulacsom, mert ha éjszaka nem is kelek fel mindig, de reggel mindig szomjas vagyok.
2021. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig. Sőt 4-5 éves korom óta éjszaka iszok többet mint nappal. Valahogy mindig felébredek éjjel mert ezt szokta meg a szervezetem, hogy éjszaka minimum 3-4 pohár vizet egyszerre le kell gurítanom. Valahogy éjjel jobban tudok inni nem értem miért de ez van.
2021. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%

Szomjas gyapjak.


Nem rakok ki, reggelig szomjúságra csak a legritkább esetben kelek fel, reggel meg nem esik jól az állott meleg víz.

2021. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Mindig készítek vizet. Ha felébredek, hogy szomjas vagyok, és ott a víz a megszokott helyen, akkor ivás után rögtön visszaalszok. De ha ki kell menjek, keresnem kell egy poharat, stb. akkor tuti úgy magamhoz térek, hogy nem tudok visszaaludni (nagyon pocsék alvó vagyok). Szóval nálam ez alap. Úgy, hogy pedig a legtöbbször nem iszok belőle.
2021. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Egyszer tettem a könyvespolcra, azt is lerúgta a macska, hogy a macska rúgná meg :) Úszott pár könyv, stb. Inkább nem.
2021. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
#8 Nekem ezért van csukott kulacsban a földön :D Éjszaka csak lenyúlok érte, ha felrúgom nem probléma, annál lejjebb nem esik :D És ki sem ömlik.
2021. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Száraz a lakás, úgyhogy szoktam, néha kiszárad a szám alvás közben és arra kelek az éjszaka közepén, hogy muszáj inni egy kicsit, de távol tartom annyira az ágytól, hogy ne tudjam leverni véletlenül.
2021. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!