Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki volt kovidos, tünetekkel,...

Aki volt kovidos, tünetekkel, és mégis bement dolgozni, az miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Pl erősebb megfázásos tünetekkel

2021. dec. 16. 13:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Igazolt, vagy gyanú is belefér? Mert szerintem az elején nálunk volt ilyen a munkahelyen, de akkor még nem teszteltek.
2021. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
11 mind a kettő is lehetne, én sem voltam tesztelve, de csak tipik tüneteim voltak, és a párom pozi lett. Pl így értem, de benn z irodában is a csajok javarésze meg volt akkor fázva, de senki nem volt hajlandó ingyenes tesztre sem....
2021. dec. 16. 14:55
 13/29 anonim ***** válasza:
Nálunk önként senki nem tesztel, mert azért elég drága. Engem kétszer teszteltek, egyszer látásjavító szemműtét előtt, nem kellett fizetni a tesztért, ez benne volt az árban, egyszer pedig mikor egy közvetlen kollégámnak, akivel egy irodában dolgozom, pozitív tesztje lett, miután a felesége munkahelyén lett pár covidos ember, ezt a cég 15.000Ft-ig utólag térítette, de nekünk kellett megelőlegezni a teszt árát. Enyhe tünetekkel, mondjuk kis nátha, kis torok kaparás, ha volt más lehetséges eredete is (pl. sok szénsavas üdítő, allergia), senki nem ment el tesztelni.
2021. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Lemaradt, bocs, nekem mindkét alkalommal negatív lett a teszt eredménye. A másodiknál már kétszer oltott voltam.
2021. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
13-14 köszi, nálunk enyhe náthával jártak, mint kiderült covidosan.
2021. dec. 16. 15:11
 16/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nálunk is lehetett ilyen, sajnos a cégvezetésünk eléggé kaotikus intézkedéseket hozott, így is több ember felmondott még a nehéz időszak ellenére is. Egyik volt munkahelyemről tudom, hogy ott biztosítanak helyben tesztet, és nem egészségügyi vagy szociális intézmény, bárki, ha úgy érzi, leteszteltetheti magát ingyen, a cég kontójára. Na, nálunk ez nincs, és nem fizetnek eleget, hogy egy kis náthára is teszteljünk saját zsebre.
2021. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16-os igen nálunk is ez van. Ha akarod akkor meg jöhetsz betegen nem teszik szóvá, ami enyhe tünetekkel meg is tesznek csak másoknak ártanak vele.
2021. dec. 16. 15:24
 18/29 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden megfázásnál elmennék táppénzre, minden hónap felét otthon tölthetném, neo citran szokott segíteni ha nagyon durván rámjön, ha kevésbé akkor az aszpirin is.
2021. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Soros György megbizott, hogy fertözzek meg mindenkit, hogy bukjon a zorbán.
2021. dec. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%
Olyan mukahelyem van, hogy ha betegen otthon vagy és nem kórházban akkor a főnökök szerint csak szimulálhatsz. Már a karantén 3. napján zaklattak, mikor megyek dolgozni. Amikor az orvos meghosszabította a karantént mert még tüneteim voltak, akkor a közvetlen kollégáimon keresztül nyomozgattak, hogy hol vagyok mit csinálok, tényleg beteg vagyok-e még. Na ezért jártam be köhögve dolgozni 1 hétig. :D (igen tervezek felmondani)
2021. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!