Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki volt kovidos, tünetekkel,...

Aki volt kovidos, tünetekkel, és mégis bement dolgozni, az miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Pl erősebb megfázásos tünetekkel

2021. dec. 16. 13:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
4%

"amikor influenzás voltam, megjegyezte ugye bejövök holnap is. Albiban éltem, hát mentem...."

Jó hülye voltál...

2021. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
5%

"Na ezért jártam be köhögve dolgozni 1 hétig. :D"

Nem, baromira nem vicces. Nem most kéne még mindig csak tervezgetned a felmondást, hanem akkor kellett volna igenis otthon maradnod és már akkor felmondanod.

2021. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 simad ***** válasza:
34%
Én azért hogy minél többen elkapják és hamarább átessen mindenki rajta.... Nem felelőtlenség volt hanem törődés hogy ne kelljen 3 hónaponta vakcinát enni 100 évig.
2022. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
39%
23, te bele tudnál törődni abba a tudatba, hogy az "igazából köszönjétek meg nekem, hogy miattam átestetek rajta!" - mentalitásod miatt valaki a te általad továbbadott vírust hazavitte egy olyan szerettének, aki mondjuk krónikus beteg, vagy olyan állapotban van (rákos, autoimmun, stb), és emiatt az immunrendszere nincs a topon, így az az ember esetleg pont miattad halt bele? Ilyenekne bele szoktál gondolni?
2022. jan. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
24-es dehogy gondol, az ilyen a valóságban is ilyen...
2022. jan. 6. 14:30
 26/29 anonim ***** válasza:
31%

#24

Dehogy gondol, ezek szerint ez CsAk EgY nÁtHa, volt aki meg akarta magyarázni nekem hogy ha a 81 éves, veleszületett betegséggel élő nagypapámnak baja lesz a covidtól az az ő hibája lesz és magának köszönheti, nem gond ha belehal. Ez a színvonal.

2022. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
26-os én is egy hozzá hasonlótól kaptam el+ a párom is értelemszerűen. Mondta ő is, hogy csak meghűltem és nagyon folyik az orrom, dehogy covid.
2022. jan. 6. 14:49
 28/29 simad ***** válasza:
61%
Xdddd és 81 éves nagyapódat a nátha is elviszi ugyanúgy 150 éves nagyanyámat is az vitte el.
2022. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%

#28

Szokott náthás lenni, az nem viszi el. Ha ezen röhögsz, kezeltesd magad.

2022. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!