Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszú nem hoz semmi hasznot...

Bosszú nem hoz semmi hasznot szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
örömöt bisztos, jól fogod magad érezni de azon kívül semmit sem.
2021. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Hagyd, inkabb tegyel minnel tobb jot! Az egeszsegedre is jo hatassal lesz.


Az a baj h az elet visszaadja a rosszakat neked, nekem most adta viszza amit 10 evvel ezelott kovettem el..

2021. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy óriási közhely, amit sokan csak azért nyomnak, hogy magukat jobb színben tüntessék fel, de amikor olyan a helyzet, akkor általában ők is simán bosszút állnak.

A valóságban általában a bosszú elég nagy örömöt és békét tud adni.

2021. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tervezed meg és úgy is sikerül kivitelezni, akkor sok haszna lehet.


Belső megnyugvást, békét, örömet, önbizalmat, elégedettséget, tapasztalatot, de akár anyagi vagy más hasznot is hozhat.


Persze, rosszul is elsülhet, vagy önmagában rájössz, hogy bizonyos dolgokon nem változtat, erre az esetekre mondják, hogy semmi haszna.

2021. dec. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert az élet úgyis úgy működik, hogy egyszer ad, máskor meeg elvesz.
2021. dec. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Én a csendes bosszú híve vagyok. Direktben nem akadályozok senkit, csak simán nem segítek, amikor kellene és megtehetném, majd nézem őket szenvedni. Néhány volt kollégámmal már megcsináltam, kifelé mutattam, hogy mennyire sajnálom, belül meg röhögtem.
2021. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!