Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jutna eszetekbe egy olyan...

Mi jutna eszetekbe egy olyan lányról, aki mindig mosolyog, ha éppen csinál valamit, és ha társaságban van, akkor mindenkire néha lopva ránéz?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen lány, és néha azt látom, hogy rámmosolyog, de nem tudom hova tenni, mert általában is mosolygós, és másokra is szokott nézni. De nem nyíltan, hanem csak egy-egy pillanatra, mintha azt nézné, hogy őt nézi-e a másik, aztán el is kapja a tekintetét, mintha szégyellné. De kicsit az az érzésem, hogy bejöhetek neki, mert rám mintha többször mosolyogna. Csak nem tudom ezt hova tenni, mert láttam már szégyenlős lányokat, láttam már olyan mosolygós lányokat, akik tartják a szemkontaktust, meg láttam olyanokat, akik mindig arra néznek és mosolyognak, aki tetszik nekik, de ez a lány mintha a három keveréke lenne.
2021. dec. 16. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
F..om sem figyeli már ezeket a dolgokat, nézzen amerre akar, mégis csak az ő szeme azt csinál vele amit akar.
2021. dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm ezt a tartalmas és építő választ :D
2021. dec. 16. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Én nem szeretem a folyton mosolygó embereket. Mindegyik egy alattomos, megjátszós, hazug kis patkány.
2021. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos tikkel. A pofám lerohadna, ha egész nap vigyorognék, mint valami fogyatékos. Legyen már jelentősége. Okkal nem mosoly az arcunk nyugalmi állapota.
2021. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nesze neked mai generáció, működik a biliilish effektus, úgy látszik...."vigyorognék, mint valami fogyatékos"


30 éve ilyen embereket még kukásnak se vettek volna fel, evvel a pofaberendezéssel.

2021. dec. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Bocs, ha nem vagyok egy megfelelési kényszeres, képmutató szutyok és csak akkora mosolygok ha valóban örvendek valaminek.


Vagy orgazmusom is folyamatosan legyen, mert az az elvárás, hogy minden izgasson, minden boldoggá tegyen, a béka segge alatt legyen az ingerküszöböm?


Nekem is milliószor szimpatikusabb egy olyan ember, aki kedvesen elmosolyodik, mikor köszön vagy mikor valami kedveset lát/hall. Nem egy idióta, aki megy a városban és hhhhi megyeg a zudzán jaj dejó. Megnyom egy gombot a billentyűzetén és hhhi begabzsold a gééb jajdejó. 🤤🤤🤤

2021. dec. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XD
2021. dec. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!