Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az EESZT-ben be tudom állítani...

Az EESZT-ben be tudom állítani , hogy ne látszódjon voltam pszichiáternél? Nem szeretném ha háziorvos vagy nőgyógyász ha esetleg ránéz , tudja?

Figyelt kérdés
Maganban voltam , tudom hogy felkerült az EESZT-be de vannak beállítási lehetőségek , kérdés mennyire lehet ezt elrejteni.
2021. márc. 28. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pszichiátriai kezelés különösen érzékeny, védett adat, ezért az EESZT alapbeállítása, hogy kizárólag az adott szakterületen dolgozó orvos láthatja (tehát ha holnapután átkerülsz egy másik pszichiáterhez, ő láthatja, egyéb orvos, pl. háziorvos NEM).


Viszont ha már az EESZT, azt érdemes beállítani, hogy minden változásról kapj azonnali sms + e-mail értesítést, a megtekintéseket beleértve.

2021. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt a válasz , köszönöm ! Megpróbálom beállítani .
2021. márc. 28. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A kórházi kezelés listán nem szerepel, de ha úgy szűrők rá hogy zárójelentès ott ott van, így akkor csak látja az orvos is. (?)
2021. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!