Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már úgy, hogy direkt...

Volt már úgy, hogy direkt töröltétek a Facebook profilotokat és inkább regisztráltatok egy újat?

Figyelt kérdés

Annak céljából, hogy a sok fölösleges embereket egyszerre tudjátok mind kitörölni az ismerőseitek közül?

Anélkül, hogy egyenként kelljen kivadászni mindenkit?


2021. dec. 17. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve nem voltam soha az az ember aki felesleges embereket gyűjt. Soha nem csináltam versenyt abból hogy hány ismerősöm van, nem jelölgettem összevissza, és amikor jelöltek, akkor is csak azokat igazoltam vissza akiket valóban ismerek, így nem kényszerültem ilyesmire hogy tiszta lappal kezdjek 🤷‍♀️
2021. dec. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Regen hobbiból jelolgettem vissza sok embert, lett tobb ezer ismerősöm. Mikor krvara raertem, elkezdtem letorolgetni azokat akiket nem ismerek, de meg azokat is akiket csak latasbol. Igy maradt kb 300. Nem akartam hogy az osszes uzenetem elvesszen, magyarázkodni kelljen hogy miert csinaltam újat stb. Szerintem azert nem olyan nagy meló letörölni az ismerősöket, max 1-2 ora.
2021. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, az új profil csinálásnak is megvan a maga hátránya is, pl. Akik tiltólistára lettek száműzve, azok az emberek is a profil törléssel és az újjal való regisztrálással felszabadulnak a tiltólistáról is.
2021. dec. 17. 02:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tiltólistára sincs szükség ha az ember nem jelölget mindenféle random embert.

Életemben nem tiltottam senkit mert csak olyanokat fogadtam az ismerőseim közé akiket tényleg ismerek, és nyilván akikkel nem utáljuk egymást.

2021. dec. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Ezért is van az, hogy nagyon sok régi haver, osztálytárs a mai napig nincs meg a mostani profilomon barátként. Ország külön részein élünk már, nem is beszélünk így már el sem kezdem ennyi idő után random bejelölgetni őket megint, mert nincs miért.

2021. dec. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de később rájöttem, hogy nem sok értelme van.
2021. dec. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is letöröltem az ismerősöket. Ugyanúgy 300 körül maradt, mint #2-esnek. Egyébként csak a Messengert használom kapcsolattartásra, a Facebookot már egyáltalán nem. Több éve profilképet sem cseréltem, és semmilyen más képem nincs. Teljesen fölösleges és nem mellesleg káros időtöltésnek tartom a FB-ozást. Engem kicsit sem érdekel, hogy mások hogy élnek, és milyen kamu szerkesztett képekkel akarják a nyilvánosságot megtéveszteni. Nekem is van egy életem, amit nem szándékozom online térbe közvetíteni mindenkinek. Gondoljanak rólam amit akarnak, esetleg ha nagyon kíváncsiak, írjanak rám. Pár régi osztálytársam volt hogy írt, én pedig válaszolok mindenkinek, mert nem vagyok bunkó.
2021. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tök nem érdekel ki az ismerősöm és ki nem. Nem fogadok el ismeretlen jelöléseket, de akik már bekerültek, azokkal nem foglalkozom. Max kikövetem azokat, akik tartalma nem érdekel. ha egyáltalán foglalkozom ezzel átgörgetés helyett
2021. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!