Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ír ki a Facebook Dating...

Miért ír ki a Facebook Dating 1 új értesítést, ha nem is regisztráltam magam oda?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok.

Lehetséges, hogy valami "kapásom" van ott, esetleg valaki bejelölt engem titkos szeretőnek? Hallottam hogy van benne ez a "secret crush" funkció.


Vagy csak be akar engem csalni ezzel az 1 új piros pöttyel?


Az az érdekes, hogy nemrégiben tettem ki hosszú idő után egy új profilképet magamról ami az eddigi legelőnyösebb kép rólam és nem sokkal utána kezdte el nekem hirdetni magát Facebookon belül ez a társkereső funkció, hogy vár rám ott valami. Arra gondoltam, hogy esetleg megtetszhettem valakinek.


Nem akarok belevágni de felkeltette az érdeklődésem, hogy ha azért mutat ilyet, mert tudja hogy valaki konkrétan érdeklődik irántam.


Szerintetek?



2021. dec. 15. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Valaki talán tényleg bejelölt engem, mint rajongó
Csak hirdeti magát a program, be akar csalni hogy használjam
Akár első akár második, ne használd azt a sz.rt
6 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!