Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehetne tenni az ilyen...

Mit lehetne tenni az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Ma történt hogy lányommal boltból jöttünk haza, még be se érünk a kapun és meg álít egy ismerösőm. Szó szerint egy magy zacskó ruhát nyom a kezembe, hogy jó lesz ez majd nektek, nekem már tele van a szekrényem. Nem öltözünk szegényen, mindenünk meg van. Nem először játsza már el ezt. Hogyan lehetne le állítani? Próbáltam már mondani neki hogy nekünk is tele van a szekrényünk, de ezek szerint nem jutott el az agyáig.
2021. dec. 21. 10:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Most gondolkodtam hogy írok neki messengeren, de egyszerűen nem tudom hogy fogalmazzam meg neki hogy sértő se legyen de meg is értse hogy nem kell a ruhája.
2021. dec. 21. 10:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen, de nincs szükségünk rá. Vidd el a máltaiakhoz, caritashoz.


Ennyi. :)


Kommunikáció.

2021. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elviszed neki a házához és ugyanúgy a kezébe nyomod
2021. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy ilyenkor nem szabad megfogni a szatyrot, így fizikailag nem tudja átadni:D És közben "nem kell, köszönjük, van nekünk is épp elég" meg ilyenek.

Ha már egyszer elfogadtad, visszaadni kb lehetetlen, de legalábbis elképesztően kínos mindenki számára. Amit így rátok aggatott, azt dobd be a máltaiakhoz, jó helyen van az ott.

2021. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiöntöd a háza előtt és felgyújtod.
2021. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszavittük, és beakasztottuk.
2021. dec. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!