Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy esne nektek ha egy...

Hogy esne nektek ha egy személy akivel nagyon közel áltatok egymáshoz semmibe venné, hogy pár nap leforgása alatt 2 óriási trauma is ért benneteket?

Figyelt kérdés
Egy olyan személy akinek mindig ott voltál és nagyon sok időt töltöttetek együtt. Privátban leírhatom, hogy mik történtek velem, illetve milyen kapcsolat volt közöttünk.
2021. dec. 22. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd le ide inkább.
2021. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom, mert fix ha valami munkatárs véletlenül olvasná, beazonosítana minket.
2021. dec. 22. 11:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg hogy egy tragédia, illetve egy majdnem tragédia történt velem és nem érdekli. Az se érdekelte volna, ha meghalok én is. Úgy hogy még két hete ott volt ő is velem, és nem igazán volt előjele, hogy ennyire leszar, boldog volt, hogy velem van.
2021. dec. 22. 12:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván szarul.

De tisztába vagyok azzal, hogy bármilyen jellegű egy kapcsolat 2 emberen múlik és bármelyik fél bármikor mondhatja (indoklás nélkül) azt, hogy heló szia. Megköszönném neki a sok jót és elköszönnék tőle.

2021. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Csak fáj, hogy sok közös dolog, emlék után az se érdekli, hogy majdnem ottmaradtam. De innentől kezdve engem se érdekel mi van vele.
2021. dec. 22. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondold azt, hogy van egy polcrendszered (képletesen).

Eddig gondolom ez az ember a polcrendszered felső fokán helyezkedett el.

Szépen innentől lejjebb helyezed őt attól függően, hogy neked hogyan esett ahogy veled bánt. Így szépen lekerülhet a legalsó polcra.

Ettől kezdve te is bánj vele úgy, ahogy egy alsó polcon lévő emberrel szoktál.

Például ignorálod. Ezt már neked kell tudni, hogy neked mit jelképez a polcrendszered.

Ezt én is egy számomra fontos embertől tanultam!

Így nem utálok senkit, még azt sem aki ártott nekem, legfeljebb képzeletben "berugdosom" a legalsó polc alá! :)

2021. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit várunk a mai modern magyar embertől? Adta a formáját.
2021. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!