Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni 18-20 éves...

Honnan lehet tudni 18-20 éves korban, hogy kiből lesz sikeres személy?

Figyelt kérdés

Mondjuk pl. MBTI személyiségteszt alapján melyik tipus a legesélyesebb a sikerességre?

Vagy az a személy, akinek hatalmas az ismerettségi köre? Kitartás, esetleg társadalmi szerep?


A kérdést azért teszem fel, mivel nem akarok összejönni olyan személlyel, aki nem lesz sikeres. Honnan lehet ezt tudni?



2021. okt. 18. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, igen rendes ember lett belőled!

Talán hogyha idősebb leszel, mint 18-20 éves, kinövöd.

Ha ennyire ez a prioritás, egy Fidelitasost például tudok ajánlani.


Egyébként honann lehet tudni, hogy te sikeres leszel-e?

2021. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem lettem a legjószívűbb lelkiismeretesebb ember, tudom. Ha választhatnék az lennék, biztosan boldogabb is tudnék lenni, de nem magyarázkodom ezért.

Csak egy kérdést tettem fel névtelenül.

2021. okt. 18. 19:35
 3/21 anonim válasza:
100%
Senki nem tudja, mert a sikeresség sok szempontból függ. Attól hogy egy vonat előre megy, az még nem jelenti ténylegesen azt, hogy azok akik rajta ülnek, előre mennek!
2021. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerencsére sehonnan te kis golddigger:D

Majd betalál egy "rosstfiú", na ott lesznek ám sikerek.

2021. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

18-20 évesen még képlékeny az ember. A mai világban eleve kitolódott a kamaszkor, szóval ennyi idősen még nem tudod.


Senki sem tudja előre az életet, szóval olyannal gyere össze, akit a JELENBEN szeretni tudsz. Ha valakit azért szeretsz, mert ilyen meg olyan lehetne, akkor csalódni fogsz.

2021. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szerintem ez ennél kiszámíthatóbb. Van aki ebben a korban elég nagy dolgokat tett, és népszerű személy magasabb körőkben is. Személyiségfüggő. Érdekelt, hogy van-e valami olyan eshetőség, amitől ez elmúlik. Nem marad így idősebb korban. És itt nem a tipik menő srácra gondolok a középiskolában, hanem többre.

Talán, ha nem írom ki a kérdésem miértjét még egy értelmes beszélgetés indult volna el.

Mellesleg szerintem semmi rossz nincs abban, ha olyan férjet szeretnék amihez ilyen tulajdonságok társulnak. Ezekből kötve hiszem, hogy később sem tudnék leadni.

2021. okt. 18. 22:30
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Dik, akkor keressél egy 50 éves sugardaddy-t...
2021. okt. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jó gondolat, de nem fog rámíratni semmit. Mivel tudja, hogy miért őt választom.
2021. okt. 19. 07:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, semelyik sikeres ember nem fog "rádiratni" semmit... Aki sikeres, annak megvan a magához való esze...

Egyébként jó lenne tudni hogy mit jelent számodra a sikeres (mondjuk nem nehéz kitalálni), mert számomra nem csak az anyagiakban mérendő a sikeresség. Sikeres sok területen lehet az ember, lehet sikeres az emberi kapcsolatok terén, lehet a munkájában, lehet a hobbijában... stb...

Pl egy munkájában sikeres tanár valószínűleg nem fogja kielégíteni az igényeidet.🤷‍♂️

2021. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem elég értelmes beszélgetés van itt, kérdező. Attól függetlenül, hogy senki sem azt írja, amit hallani szerettél volna.


" Van aki ebben a korban elég nagy dolgokat tett, és népszerű személy magasabb körőkben is. "

Van, de később simán elzüllhet. Ahogy valaki, aki a középiskolában egy krumpli volt, később összeszedheti magát. Mindkettőre van példa a környezetemben.

2021. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!