Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mit adsz karácsonyi...

Kinek mit adsz karácsonyi ajándéknak? Te milyen ajándékra számítasz másoktól? Milyen menü lesz az asztalon karácsonykor?

Figyelt kérdés

Mik a terveid ezekre a napokra?


December 24-25-26.


Kellemes ünnepeket.🙂



2021. dec. 23. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk idén már 'csak' a gyerekeket ajándékozzuk, másfél éves fiam játékokat kap :)

Én nem számítok semmire :D

24.-én anyukám és tesómék jönnek át hozzánk, rendeltünk sültes tálat és süteményt, na meg halászlevet. (Nálunk ez a felnőttek ajándéka, összedobjuk a kajára, hogy ne kelljen egésznap főzőcskézni)

Természetesen lesz töltött káposzta is, ezt anyukám elkészíti.


25.-én férjem családjához megyünk ebédre, ott is valószínű valamilyen tál lesz.


26.-án pedig anyukámhoz megyünk haza, főz :)

2021. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok, hamar elküldtem :D


Nektek is kellemes ünnepeket!

Nálatok hogy fog telni, kérdező?

2021. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem vettem ajándékot, csak magamat "leptem" meg egy 600 ezer forintos fényképezőgéppel.

Kb. tusfürdőt vagy/és arcszeszt fogok kapni.

Töltött káposzta és rántott hal alap. Évközben is gyakran eszem ezeket, mert a kedvenc ételeim. Egy hónap után már elvonási tüneteim vannak.

Nincsenek terveim. Holnap rokonokhoz megyek ebédre, utána csak itthon zabálok, pihenek, filmet nézek és letolok pár FPS játékot.

2021. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

24 dolgozok 6-14, utána átmegyünk húgomékhoz utána a szüleimhez, húgoméknak közös csomagot adok, van benne csomag pelenka, tusfürdő csomag, édességek, babajátek, babakulacs meg pár apróság, szüleimnek is ilyen nagy szatyrot ajándékot adok, bögrés tea csomag, kozmetikai csomag, édességek, amikor majd megyünk le a kocsihoz úgy intézem, hogy nálunk is betojjon a fa alá a Jézuska, feleségem egy új laptopot kap, az itt van a melóhelyemen a szekrényemben, meg hozzá gamer cuccokat, meg egy Kv kapszula csomagot Kv pohárral, nagyobbik gyerekem egy új telót, neki Dec 25 van a születésnapja, így a születésnapja alkalmából voltunk az aquaworldben, és kapott egy új gépet, Kisebbik gyerekem kap digitális rajztáblát, meg persze édességeket is kapnak, feleségemtől nem tudom miket... Külön szoktunk venni ezt azt általában... Ünnepi menü semmi extra, itt ebédelek a munkahelyemen, volt az ünnepi boltzár miatt az Auchanban leértékelt kaszinó tojás azt hozok 24-én pár kiflivel, anyamnál lesz kaja este, vacsora, de ő olyanokat süt/főz, amikből max kóstolót szoktam enni, de azt sem mindenből kockázatom meg... Vagy szénné égeti vagy szarrá süti az ételeket vagy csak simán ehetetlen lesz a végeredmény, ma már a nagyobbik gyerekemmel sütik a kőkemény mézeskalácsokat, udvariasságból szoktunk hozni egy dobozzal de pár nap/hét után mindig kidobjuk, de ha nem fogadom el, sértődés van. 25 dolgozok 11-24 óráig, akkor lenne a családi karácsony nagymamámnál, ott szokásos standard menü van mindig, töltelékes husi, francia saláta, szilvás csirkemell, süti, na ebből kimaradunk sajnos, viszont még marad nekem ebédre a kaszinó tojásból mert vettem 30 darabot. 26 nem dolgozok anyósékhoz megyünk, Bolognai lesz zsírral, azt nem szeretem, gyerekek megeszik, majd hazafelé eszem valami kekszet meg indulás előtt bekajálok otthon hogy ott ne legyek éhes, anyósékhoz olyan cuccokat viszünk ajándékba amiket tavaly kaptunk nagymamámtól illetve szüleimtől, de nincs rá szükségünk, tálcák, terítők, pohátkészlet, bögre készlet stb, ide szoktuk tovább passzolni mindig következő évben az ilyen dolgokat. 27 délelőttös vagyok, délután elmegyünk nagymamámhoz azért megkarácsonyoztatni, neki egy ilyesmi csomagot állítottam össze, van benne 4-5 napelemes kerti lámpa, 2 szúnyogriasztós gyertya, kozmetikai csomag meg talán még valami de most nem emlékszem rá pontosan.

Én nem kértem semmit különösebben karácsonyra, tárgyi dolgokra nincs szükségem, amit akarok megveszem úgyis magamnak meg a családomnak, viszont biztos vagyok benne, hogy fogunk kapni idegesítő zenélő gyerekjátékokat pl x edik nyávogós macska, táncoló télapó, elemes zongora stb, pár számmal kisebb ruhákat is fogunk kapni, amiket tovább ajándékozunk, esetleg adományboltban a adom, illetve 20 éve meghalt nagypapám ruháiból is mindig kapok, de azoknak a mérete sem jó, meg legalább 40-50 éves nadrágok, ingek, azt még az adományboltban sem szokták átvenni, édességeket is biztos kapunk, valószínűleg olyat amit nem valószínű, hogy megeszünk, de tovább lehet ajándékozni.

2021. dec. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

+ unokatesómék is 25.-én mennek a nagymamámhoz, nekik egy ilyen előre elkészített csomagos ajándékot vettem, csoki, pia stb van benne kB 10e ftért, mi is olyasmit szoktunk tőlük kapni, van, hogy tök egyformát veszünk egymásnak aztán röhögünk rajta. Majd ezt 27.-én nagymamámnál hagyom, hogy nekik átadja.

Ünnepes kellemeket kívánok.

2021. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Semmire. Töltött káposzta, meg hasonlók, mert anyám bele van bųzųlva még mindig a Karácsonyba. Nincsenek terveim.
2021. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!