Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lesz Nálatok a karácsonyi...

Scream85 kérdése:

Mi lesz Nálatok a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés

Én ezeket tervezem, de még gyűjtök ötleteket, lehet változtatok rajta.

Húsleves, baconbe tekert csirkemáj, aszalt szilvával töltött hús, krumplipüré, rizibizi, rántott pontyszeletek.


2021. dec. 16. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg pizzát sütök

(ezt kérte a gyerek)

2021. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk húsleves és halászlé, töltöttkáposzta, rántott hal, köretnek krumplisaláta és rizs. Sütit a vendégek hoznak. Biztos, hogy lesz még meggymártás is.
2021. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első nap husleves, mákos guba.

Masodik nap maradék húsleves, rantott hús burgonypurevel.

Szenteste rakott húsos teszta.

Sokan vagyunk, így probalom minél olcsóbban.

2021. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
53%

Szenteste:

Húsleves, mézes-chilis kacsa krumplipürével és lilakáposztával, töltött káposzta. Desszertnek tiramisu és mákos guba torta.

1. nap:

Halászlé, eperkrémleves mandulás túrógombóccal, majd pedig különböző sült és rántott, töltött húsok steakburgonyával és grillzöldségekkel.

2. nap:

Anyósomékhoz megyünk, ő ilyenkor próbál mindenkinek a kedvére tenni.

Lesz a hagyományos töltött káposzta, kocsonya, halászlé hármas. Az unokáknak biztos csinál vagy bolognait, vagy tejszínes-gombás tésztát. Plusz szokott csinálni töltött dagadót, aszalt szilvával és chedar sajttal töltött pulykamellett baconbe tekerve és rántott csirkét, rántott halat, rántott sajtot.


Sütikből nálunk lesz flódni, rugelach, zserbógolyó, kókuszgolyó és kókusztekercs, mandulás hókifli, pisztáciás kalács és bejgli (meggyes-mákos, diós-almás és gesztenyés).

2021. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Husleves, rantotthal, rantottcsirke, majonezes krumpli, halaszle, bejgli, linzer, mezeskalacstorta. Ez persze tobb napra elosztva :)
2021. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majonézes kukorica sali, rantott tőkehal szenteste. Többi napokon csirkepörkölt galuskaval, sült csirkecomb, rizibizivel. Bejglit is sütök, de idén csak mákos lesz mert drága a dió 😅
2021. dec. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok könnyű helyzetben, mert 1-es tipusú cukorbeteg vagyok, plusz a családban egyedüli vegetáriánus.

24-én ebédre krumplisalátát eszek, vacsorára sajtos pirított tésztát + diabetikus mézeskalácsot és bejglit csinálok.

Párom tatár beefsteak-et eszik ebédre, vacsorára halat krumplisalátával. + mákosguba tortát tervez csinálni.

25-26-án családnál leszünk, ott szokásos menü: húsleves, töltött káposzta, rántotthús. A többieknek. Nekem rántott sajt.

2021. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

24-én ebédre nálunk halászlé van és mákos guba. Vacsorára rántott hal és krumplisaláta (nekem rántott sajt, mert nem eszem halat).

25-én ebédre valószínűleg húsleves, sültek, franciasaláta, krumplisaláta.

Sütik: zserbó, bejgli

2021. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!