Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gond egyes fehér emberek...

Miért gond egyes fehér embereknek hogy valaki más fehér? Miért kell beszólni és értetlenkedni? Legyen mindenki néger vagy szolis?? Nem értem…

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom nem azért szóltak be, mert fehér alapból a bőrszíned, hanem mert sápadtnak nézel ki... De amúgy tényleg bunkóság beszólni ilyenért.
2021. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jól áll a fehér bőrszín a festett hajszínemmel és úgy találnak be
2021. dec. 24. 21:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne pofám ilyeneket beszòlni
2021. dec. 24. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt en sem ertem. Utalok napozni, tele vagyok anyajegyekkel, nem merek kockaztatni egy esetleges bőrrákot. Plusz nem akarok 40 évesen szottyadt lenni.
2021. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom csaj vagy. Sztem jobb a feher 😀
2021. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha az vagy, szerintem a természetes színe a legszebb mindenkinek. Ráadásul a sok napozás és szoli öregít. Legalább te nem fogsz 30 évesen 50-nek kinézni.
2021. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyenek az emberek. Ha nem a bőrödre szólnak be akkor a hajad színére vagy a körmödre vagy a ruhádra. Tökmindegy. Csak valamire lehessen valami értelmetlen kommentet mondani. Rengeteg ilyen ember van full üresek ki kell tölteni a belül tátongó űrt. Ne vedd fel ezeket, engedd szépen el.
2021. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem sokszor megkérdezik, hogy beteg vagyok e (mert télen nagyon világos lesz a bőröm, de olyanok kérdezik, akik régóta ismernek és tudják, hogy alapból ennyire fehér a bőröm) vagy megkérdezik mért nem megyek szoliba. Nyáron azért lebarnulok valamennyire, akkor nincs ilyen beszólás. Régen zavart, de most már nem érdekel.
2021. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!