Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincsen semennyire se...

Miért nincsen semennyire se karácsonyi hangulatom? Pedig vártam ezt az időszakot, de semmit nem érzek sőt, inkább rossz a kedvem, miért van ez?

Figyelt kérdés

Tényleg vártam az egész karácsonyi időszakot, végre egy olyan karácsony, amikor nem kell vizsgákra készülni, ez helyett, szinte ürességet érzek magamban.


Nem volt semmi elvárásom, ami miatt csalódtam volna, de egyszerűen semmi különleges érzés nem fog el, egy végig dolgozott hét utáni pénteken/szombaton jobb hangulatom van, mint most 😃


2021. dec. 25. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
nálunk a családba senki nem várja (aki már idősebb). én most töltöttem a 18at és már engem se tudnak az ünnepek hangulatba hozni. szóval lehet azért mert úgymond felnőttél. de ez lehet hogy csak nálunk van így
2021. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam tegnapelőtt. Aztán a tegnapi nap jól sikerült. Ma is családlátogatás volt. Most pedig karácsonyi filmet nézek, karácsonyi világítás bekapcsolva és kint szakad a hó.

Megjött a hangulat is. :)

N

2021. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert az ember nagyon készül, nagyon várja, ezért elillan a varázs. Ez olyan, mint amikor az ember "boldog akar lenni".

Az ilyesmi nem megy gombnyomásra. Akkor jó, ha spontán.

Bár én 40 felett vagyok, de szerencsére általában elég gyerekes, úgyhogy kb ha nincs hangulat, akkor csinálok hangulatot . De olyan mint gyerekkorban volt, nem lehet, akkor minden új volt, mostmár megszokott. De attól még lehet jó :)

2021. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Pacsi, egyetértek Kérdező. Talán azért, mert erőltetett az egész+a maszk eltakar mindent, nincs személyesség+nemsokára választás, lesz nagy xarkeverés+a társadalmi helyzet katasztrofális.
2021. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
#4: Jaj istenem. Mégis ki gondolkodik ezeken a dolgokon karácsonykor is? Nagyon beteges ez már.
2021. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

mert ez csak egy hétvége volt, ugyanolyan mint az elmúlt 49 hétvége.


Karácsony és szilveszter között kb mindent be kellene zárni, ami nem létfontosságú (úgyis csak tengünk lengünk bent a köv 4 napban)... és minimum 1 hetet kellene pihenni az embereknek. Így, hogy hétvégére esik, semmi nincs benne.

2021. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is elszoktam tűnődni, hogy a gyerekkori izgalomból várakozásból, hogy jutottam el a felnőtkénti már semleges, de kellemes nyugalmon keresztűl, a "francba már megint karácsony, legyünk már túl rajta" állapotig. :)) Pedig nagyon szép meghitt karácsonyaink voltak.
2021. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkent en is nagyon vartam,miota felnott vagyok,dolgozom kicsit mashogy tekintek ra. Ilyenkor viszont kicsit mindig atszellemulok es gyerekkent viselkedek.:)
2021. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!