Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben az évben milyen jó és...

Ebben az évben milyen jó és rossz dolgok történtek meg veletek? Tudsz írni tíz rosszat és tíz jó dolgot ami számodra top tízes listában benne van?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

A rosszakat nem igazán tartom számon, mondjuk a jókat se nagyon.🤷‍♂️

Rossz:

-a társas kapcsolataim szinte 0-ra redukálódtak

-elkezdtem kávézni

-rájöttem jogy egy hanyag szar vagyok

-valószínűleg meg fogok bukni félévkor az esti suliban, mert nincs oltásom és az oltatlanok nem mehetnekbe az épületbe.

-betört az autóm szélvédője

-múltkor elestem és beütöttem a lábam (már tényleg nem tudok mit írni )

Jó:

- Meg lett a C kategóriás jogosítványom

-megcsináltam a Gki-t is, mostmár munkát is vállalhatok teherautó sofőrként, ami nekem nagy álmom amúgy.

- Lefogytam, mostmár meg vagyok elégedve a külsőmmel

-rRégen alkalmanként, nem egészen egy éven keresztül, dohányoztam. Ezt idén abbahagytam, még januárban.

- Leműszakizott a "projekt" autóm

Asszem ennyi.

2021. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Rossz:


Szülés utáni depresszióm lett


Frontint kellett szednem


A családomtól és barátaimtól 200km-rel arrébb költöztem


Antiszociális lettem a terhesség alatt mivel nincsenek itt ismerőseim, barátaim



Jó :


Megszületett a kisfiam


Az alkoholista apám 360 fokot változott az unoka hatására


Tökéletesebb lett a gyerek születése után a párkapcsolatom


Vettünk egy autót


Jól haladok a diétámmal


Motivált vagyok a tanulásra


A legjobb barátnőmmel egyszerre szültem


Jól alakul az életem



Ennyi.... Terhesség miatt nem volt túl eseménydús az évem..

2021. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Jó:


1.- Szakított az idegbeteg barátnőm velem.

2.- Összejöttem a világ legjobb csajával. (átmeneti)

3.- Összejöttem egy másik világ legjobb csajával. (jelenlegi)

4.- Felmondtam a munkahelyen.

5.- Jelentkeztem arra a munkahelyre amire gyerekként is akartam már.

6.- Rengeteget fejlődött a személyiségem.

7.- A vállalkozásom sokat haladt előre.

8.- Végre elkezdtem intenzívebben edzeni.

9.- Fogytam 10 kg-ot

10.- Találkoztam új emberekkel.

Bónusz 11.- Soha többet nem kell találkoznom a volt munkahelyemen lévő takarítóval aki az agyamra ment.


Rossz:


1.- Az átmeneti barátnőm csak átmeneti volt.

2.- A volt munkahelyemen a kolleganő mindenfelé hazugságot terjesztett rólam. (aki ép nem dolgozott mindig arról pletykált)

3.- Nem haladtam azokkal a tanulmányaimmal amiket magamtól kezdtem el.

4.- Egy munkahely ahova felvettek nem volt jó.

5.- Nehezen tudok lentebb fogyni.

6.- Mivel sok jót írtam ezért a válaszom 0%-os lesz.

7.- Még mindig nem tudok japánul.

8.- Még mindig nem sikerült rendes barátot találnom.

9.- Most jöttem rá, hogy a sulis időben sok érdemes dolgot hagytam ki, aminek most iszom meg a levét.

10.- Szar a világ.


Most így ezeket tudtam összeszedni. xd

23/F

2021. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Jó: sokat fejlődött a személyiségem; úgy néz ki, hogy eddig (még) nem kaptam el a vírust; megkaptam a 3. oltást; (még) van munkám-hajlékom. Ennyi.

Rossz: megismertem valakiket, akikkel nem lehet mit kezdeni; szembesültem a saját negatív személyiségemmel, bár ez fejlődéssel is járt; utálom-rühellem már a maszk hordását; nem tudok munkahelyet váltani; xarabbodott a munkalég a munkahelyemen. Ennyi.

2021. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Végre egy jó kérdés. :D


1+ Végre egy jó munkahelyet találtam, ami multi, lehetett gyakorolni az angolt, fizetésben előrelépés volt, rendesen be voltam jelentve (nem KATA végre), M.edicover biztosításunk volt, egész jó volt a csapat, többekkel haverkodtam...

2+ Végre elkezdtem kivizsgáltatni a krónikus betegségeimet a már említett magánban, alaposak a vizsgálatok és első körben diétát kaptam, nem rögtön gyógyszereket.

3+ Sokat sportoltam, nekem ebben pont a korlátozások segítenek, mert úgyis otthon edzek, de a home office és a távoktatás miatt legalább van időm rá

4+ 4,5 hónapot leszámítva 100% home office lehetőség

5+ távoktatás (nálunk "fű alatt" ebben a félévben is)

6+ A lakásban is sikerült lecserélni egy rakás régi, lepukkant, rossz állapotú dolgot és beszereztem egy-két "luxusabb" cuccot is.

7+ Most ősszel lényegi álláskeresés nélkül kaptam 2 ajánlatot is

8+ Fertő-tó kerülés - évek óta bakancslistás célom volt és féltem is tőle. Majd' bele is döglöttem, főleg a térdizületeim, de sikerült!

9+ Magamhoz képest rettentő sok helyre jutottam el, sok élmény volt, olykor túl sok is. :D

10+ Lassan vége az 5. félévnek is az egyetemen

Még eszembe jutott az is, hogy fogytam vagy 14 kilót, az enyhe túlsúlytól a teljesen tökéletesig jutottam. :D


1- Ez a munkahely se teljesen arról szól, mint amivel hirdették és engem a legjobban érdekel. Annak ellenére, hogy multi, két ember végzi egy munkáját (ha hajlandó agyontúlórázni magát), ezen felül 3 szakmába is bele kell folyjunk, rettenetesen nehéz emiatt a munka, miközben az eredeti szakmánkban nem fejlődünk. Ezek miatt váltok is

2- Eddig is tudtam, hogy annyira nem jó a logikai készségem, de rosszul érint, hogy mindig lemaradok a munkahelyen, nem tudok határidőket tartani. Emiatt még kisebb balhé is volt már! Igazából nem az én hibám, tényleg túl sok a meló és folyamatosan órák alatt kellene új dolgokat megérteni, megtanulni, SOHA nincs olyan feladat, amihez mankód lenne. De akkor is rossz az egész....

Nagyon-nagyon okos munkatársaim haladnak, bár home office-ban sok a túlórájuk. (Bent nem, a nexon rögzíti és le kell csúszni, bár 4 havonta, addig nekik is gyűlik)

3- A sok orvosi vizsgálat lelkileg nagyon megterhelő és nem tudom, lesz-e erőm végigcsinálni (van két betegségem, amit 15 éve bliccelek el és van, ami mostanában derült ki, hogy gond és egyelőre hallgatok róla az orvosoknak)

4- Apum egészségügyi okok miatt elveszítette a munkáját, van másik, de...

5- Nehéz tartani a diétát, egyfelől olyan szigorú, hogy elvileg csak saját főztöt ehetnék, másfelől visszahúz a környezetem harmadrészt nyilván kemény dolgokat kellene betartanom benne

6- Több fogammal is baj van.

7- Nagyon sokszor voltam beteg (most is egy kicsit, harmadszor ősszel), amikor nem kell maszk, velem ez szokott lenni. Köhögtem is kicsit hurutosan vagy 1,5 hónapon keresztül.

8- Még rengeteg teendő van a lakásban.

9- Szerintem nincs esélyem egy adott férfinél...

2021. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát 10-et nehéz összeszedni, szerintem az azért nem fog menni, de ezek vannak.


Jók:

1. Megcsináltam egy nyelvvizsgát sikeresen.

2. Meghoztam egy döntést, amiben ugye nem voltam biztos, de végül jónak bizonyosodott, nem bántam meg.

3. Jól sikerültek a vizsgáim.

4. Megtanultam főzni, nagyjából.

5. Jelen pillanatban motiváltabb vagyok ami a tanulást illeti. (de lehet ez hamar elillan:D)

6. Sikerült a nyelvtanulás kapcsán is elérnem a kitűzött célom.



Rosszak:

1. Mentális problémák alakultak ki nálam, főleg szorongás, amivel el kellett kezdenem pszichológushoz járni.

2. Még mindig velünk van a koronavírus és a körülötte lévő hisztéria, ami engem is idegesít.

3. Jelenleg rengeteget kell tanulnom és ez a következő félévben is így lesz.

4. Idén sem sikerült hosszú távon egészségesebb táplálkozásra és életmódra áttérnem. Év elején egy olyan 2 hónapig viszonylag jól mentek a dolgok, aztán utána történt valami, ami miatt abbahagytam, a lelkiállapotom is rosszabb lett, most főzni sincs időm, úgyis jön a karácsony meg a szülinapom. Jövőre nekifutok újra, de tudom, hogy iszonyú nehéz lesz.

5. Továbbra sem lettek sem barátaim, sem párom.

2021. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem se jó se rossz dolog nem történik.
2021. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindjart tiz? Egy-egy, es ez kivetelesen nagy. A macskank meghalt. Olyan huseges volt, mint egy kutya es gondolatolvaso. A legcsodalatosabb szemely, akit eddig ismertem. De hiaba hianyzik egyre jobban, ez sem rossz dolog, mert idosen es betegsege ellenere a vegsokig elegedetten halt meg.

A jo, hogy megkaptam azt az allampolgarsagot, ami a ferjem felmenoie es ahol regota elek. Covid elott nem kotodtem ennyire erosen ide, de itt annyi jot tapasztaltam meg azota josagbol, kozossegi szellembol, hogy mara valoban orulok, hogy idetartozom.

2021. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10? Inkább ahogy sikerül...

Jók :

1.Kovid miatt áprilisig otthon voltam, élveztem, hogy a gyerekeimmel többet tudok foglalkozni

2. Kovid miatt nézelődtem mellékállásokat tavaly a zárás után, ha már a home office miatt a 8 órás munkámmal végeztem max napi 1 óra alatt, találtam egy nagyon jó mellékest, amit megtartottam azóta is

3. Végre tudtam újítgatni a lakást a mellékállásból, lett 2 klíma, nagy hűtő

4. A kocsit is lecseréltem egy ujabbra, nagyobbra

5. Idén nyaraltunk is, élveztük.

6. Ultimátumot adtam a főnökömnek, nem érdekelt mi lesz, meg mertem lépni, mert ha rosszul jövök ki, többet megyek a mellékes helyemre, de nagyon jól jöttem ki az egészből, jobb munkarend, jóval magasabb bér. (főni nyilván megsértődött, na bumm)

7. Suliba is jártam lett egy új szakmám

Rosszak :

1 Amióta véget ért a home office + ugye van a mellékállás is, alig vagyok otthon, több időt szeretnék a gyerekeimre ami jelenleg nem megy.

2.

KB az összes barátomnak mondható embert elveszítettem/elveszítem, mert nincs rájuk időm

3. Rengeteget összeveszünk a feleségemmel, mert mindig kosz és kupi van otthon, pedig ő nem is dolgozik.

4. Lakáson még mindig lenne mit csinálni de nem tudok vele haladni, nincs rá időm/kedvem.

5. Lassan elérem a csimpánzcsöcsű vágódisznó súlyt, 165 cm magasan már a 80 kilót karcolom, próbálok fogyni de mindig többet mutat a mérleg.

6. Pár napja néztem, egyik tavalyi

Farmerem illetve fürdő gatyám sem jön fel rám.

Most így ennyi Ünnepes kellemeket kívánok! Boldog karajcsont.

2021. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem számoltam őket, de:


Jók:

-sikeresen beépítettem a napi rutinomba a nyelvtanulást és egyre több sikerélményem van vele

-pár barátság van kialakulóban a szaktársaimmal

-egészségesebben kezdtem étkezni, illetve jobban odafigyelek magamra

-sokszor sikerült végre kiállni magamért

-önállóbb lettem és javult a problémamegoldóképességem

-javult az önbizalmam

-hivatalosan is hobbim lett a sütés-főzés és elég sok dicséretet kaptam értük


Rosszak:

-véget értek komolyabb(nak hitt) barátságok (kapásból 3, és egyikükkel majdnem 10 éve voltunk elválaszthatatlanok), emiatt szinte teljesen egyedül maradtam

-január óta depresszióval és szorongással küzdök

-felhagytam a sportommal, sajnos több okból kifolyólag

-pár évvel ezelőtt volt egy sérülésem, azóta nincs teljesen rendben a lábam, viszont idén még rosszabb volt, mint eddig. Majdnem műtét is lett belőle.

-októberig kudarcok sorozata volt az évem

-amiért otthagytam a sportom, a mai napig terjesztenek rólam kicsavart dolgokat

-az alvási gondjaim felerősödtek (mondjuk azzal sem segítek sokat, hogy ilyenkor gyakorizok)

-sosem volt még párkapcsolatom, és a mostani történésekből kiindulva, attól tartok, hogy egy darabig ez így is marad még :c



Viszont.. remélem a jövő év mindenkinek sok jót tartogat majd, és jövő ilyenkor a pozitív oldal lesz előtérben :) BÚÉK!

2021. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!