Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális,hogy ilyen után...

Normális,hogy ilyen után napokig nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatban élek,hetente,kéthetente szoktam szexelni. Addigra mindig nagyon kívánom. Viszont mikor találkozunk akkor van,hogy 12 óra alatt 6x 7x fekszünk le egymassal. Egy menet kb 10-20-30 perc. Viszont ilyenkor csak az első 2 menet esik jól. A barátom 31 éves én 22 éves lány vagyok.
2021. dec. 26. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keményen nyomjátok. Igen, normális. Mondjuk azt nem értem, hogy ha neked az első két menet esek jól, akkor miért 6x 7x szexeltek?
2021. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha NEKED KÉT menet esik jól, akkor ne szexelj többször.
2021. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normalis, mikor nokent magadra erolteted a kenyszert, hogy hagyni kell, mert neki jo. Otszor verje maganak pluszban ahol akarja.
2021. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
10 perces menetek? Pfff! Inkább a minőségre kéne menni, nem a mennyiségre.
2021. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám, hogy az ilyen balf/szok, hogyan tudnak ennyire behülyíteni kislányokat tömegével...

Ha nem esik jól, ne csináld, nehéz?

2021. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!