Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, hogy 40 évesen...

Mennyire gáz, hogy 40 évesen semmi férfias dologhoz nem értek?

Figyelt kérdés
Van autóm, de borzalmasan vezetek. Ha bármi elromlik rajta, irány a szerelő. Tankolni meg ablakmosót feltölteni tudok és ennyi. Semmi barkácsoláshoz nem értek, a szerszámos ládámban van egy kalapács, egy kombináltfogó meg egy imbuszkészlet. Nem értek a kerti munkához, nem tudom, hogy kell egy fűkaszát vagy egy rotakapát használni. Nem tudok szőlőt és gyümölcsfát metszeni, vagy egy csavart befúrni a falba. Nem tudok egy kerítést lefesteni, egy számítógépet összerakni. Ha bármi elromlik, vagy kerti munka van, szakembert kell hívnom, aki miután két perc alatt levágja, h semmihez nem értek, termézsetesen jó magyarosan lehúz. Apám nem volt aki ezeket megtanítsa, youtuberol probalok mindent megoldani, de ahhoz is béna vagyok.
2021. dec. 26. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nincs ezzel semmi baj, ha mindig van pénzed kifizetni, aki elvégzi. :D


Soroltál fel párat, ami tényleg gáz, pl. szőlőmetszés.

Neten rákeresel, első találatnál leírják a fontosabb dolgokat és csá. Mint egy recept. Azért ez nem hozzánemértés, hanem lustaság. Ahhoz nem kell sokat gyakorolni, hogy összecsapd az ollót, azért nem retardált vagy, gondolom.


Az autó szervizelése megint más, minden összefügghet mindennel, én is max. izzót cserélek.

2021. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nincs mindenre pénzem. Nyilván ha havi több 100e forintot keresnek nem erdekelne. Multkor próbáltam izzót cserélni a kocsiban, egyből letörtem valami műanyagot, ami utána 6000 forintomba került.
2021. dec. 26. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit találd fel magad. Ami veszélyes lehet vagy nagy kárt tudsz okozni ahhoz ne nyúlj. De most őszintén mi az, hogy egy csavart nem tudsz behajtani, vagy fűkaszát használni? Nyomod a gombot és kész :D
2021. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, én nő vagyok, de az ilyenekből élek, min te. Burkoló vagyok. Nincs ebben semmi szégyen, ha mindenki mindenhez értene, akkor nem kellene semmihez szakember, nem lenne villanyszerelő, vízszerelő, stb.
2021. dec. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, mert az ilyen készségeket gyerekkorában tanulja meg az ember játék közben. Például fémépítőzés, legozás, játékok szét és öszeszerelése közben. De ha magától nem érdeklődik ilyen dolgok íránt, hát akkor rákényszeríteni nem lehet, és akkor nem lesz alapjártasága a műszaki dolgokban.
2021. dec. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!