Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire visel meg a...

Titeket mennyire visel meg a váratlan,hirtelen negatív szituáció?

Figyelt kérdés

Engemet olyankor, oly annyira meg tud viselni,hogy alapból le sokkolok,és pánikba esem.


Pl: megyek a sarki boltba,és váratlanul meg állít egy vad idegen ember, aki kezd fikázni,én olyankor meg fagyok,ezt nem lehetne kezelni valahogyan?


2021. dec. 26. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2021. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem a kérdést.Miért állítana meg egy vadidegen ember és kezdene el fikázni engem?És ha meg is történne miért érdekelne hogy egy vadidegen embernek mi a vélemény rólam?
2021. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk a vad idegen ember,be van piázva, és az agresszivitását éppen rajtad fejtené ki. Fikázna,és be szologatna,.


Mondjuk olyan társasággal vagy,akik nem iedős srácok és a barátaid azok előtt ciki lenne be az**ni

2021. dec. 26. 23:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Sz***i
2021. dec. 26. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Leblokkol, nehezen reagálok rá.
2021. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a szituáció. Az ilyen utcai beszologatók nem igazán érdekelnek. Ha számomra fontos dologról van szó, akkor ideges leszek, de teljesen nem blokkolok le.
2021. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gimiskoromban nagyon durván megviselt egy ilyen, hirtelen negatív történés. Teljesen leblokkoltam és hirtelen azt sem tudtam, hogy mit is csináljak, hogyan reagáljak rá. Pluszban utána még órákig képes voltam rajta agyalni és előállni ötletekkel, hogy mit hogyan kellett volna. Rosszabb esetekben akár még teljesen magamra is vettem az egészet.

Mára már jobban tudom talán kezelni. Ha komolyabb dologról van szó, néha kicsit ideges/stresszes leszek, vagy kell pár pillanat, amíg felmérem a szitut, de messze nem agyalok utána annyit, mint régen, és a lefagyás sem gyakori már.

2021. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk olyan társasággal vagy,akik nem iedős srácok és a barátaid azok előtt ciki lenne be sz**ni".Az én baráti köröm nem hagyná hogy bárki is beszólogasson nekünk.

2-es voltam.

2021. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!