Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy hivatalos...

Volt már olyan, hogy hivatalos helyen, vagy komoly szituációban nem bírtad visszatartani a nevetést, és ez furcsa helyzetet eredményezett?

Figyelt kérdés
Ha igen, írd le a körülményeit. Pl. lehetett ez temetésen, esküvőn, orvosnál, hivatalos ügyintézés során stb.
2021. okt. 24. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Óra közepén valami kis random f..szságtól hogy kiégtem és nevető görcs tört rám. Életem első és utolsó ilyenje volt. Képzeld el 10.-sként hogy semmi vicces sem volt benne de röhög a gyerek majd leáll, utána folytatja. Ezt meg 4szer🤣
2021. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanaz, mint az elsőnek. Német órán csoportbontás van, csak a mi tanárunk nem volt aznap, ezért össze voltunk vonva. A másik csoport dolgozatot írt, mi meg telózhattunk, síri csend volt. Pár osztálytársammal elkezdtünk írogatni egy csoportunkba, meg a pad alól küldözgettük a fejünket hülye filterekkel, ez se volt annyira vicces, de annyira röhögtünk, hogy már mindenki minket nézett. Belőlem legalább 3x kitört a röhögés, de ilyen nagyon hülye hangon, mert próbáltam visszatartani, az említett osztálytársak vörösek voltak meg könnyeztek. Már a pad is remegett alattam. :D
2021. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyintézés közben röhögőgörcsöt kaptam, már nem emlékszek min, de a hölgy elég magára vette, de nem rajta nevettem.
2021. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rokonom temetésén a pap mondta a szöveget,én meg azon röhögtem magamban,hogy kiugrik az illető a koporsóból "Csak vicceltem,Rock and roll!"

Mondjuk el nem röhögtem magam szerencsére.

Esküvőn nevettem az ifjú páron,már nem tudom mi volt a vicces benne,de a templomban rázkódott az egész testem,és alig kaptam levegőt

Ja,meg kiskoromban jártam templomba,és hangosan fingottam,elkezdtem röhögni,anyám rámszólt,hogy "legalább ne röhögj rajta!"

Haverommal volt,hogy küldtem neki egy vicces sms-t,és mikor megnézte,pont akkor ment oda hozzá a főnök hivatalos ügyben,és alig bírta ki,hogy ne röhögje el magát.

2021. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korhazban kimerulten a sok rossztol, haldoklok kozott az Alzheimeres anyosom deliriumban volt, hallucinalt. Igyekeztunk ugy beszelni vele, mintha elhinnenk amiket mond. Nem emlekszem, mit mondott, de nagyon viccesen jott ki. Ha nem latom reszketni a ferjem vallat, tudtam volna uralkodni magamon. De igy, idegileg megviselten, buntudatot erezve, egymas rohoghetnekjetol hergelve percekig vonaglottunk lehajtott fejjel, konnyezve. Utana sikerult visszanyerni nehezen a komolysagot. Iszonyu erzes volt, es fizikai fajdalom, hogy nem rohoghettunk nyiltan, hangosan, a padlot verve fetrengve. Belul ugyanis ennyire kellett.
2021. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer könyvet olvastam suliban telefonról (lyukas órán, természetesen). A fejezet közepére beraktak egy hatalmas poént, amit csak az érthetett, aki olvasta a könyvet, és ahogy olvastam, olyan vicces volt, hogy kis híján hangosan felnevettem. Percekig mosolyogtam magamban és próbáltam visszafolytani a nevetést, már csak azért is, mert a terem közepén ültem és mindenki látta volna, meg hát elmagyarázni se tudtam volna senkinek, hogy mi olyan vicces :D Főleg hogy angolul olvastam, szóval még annyira se értették volna meg a dolgot.
2021. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazoltatasnal mikor bemindenezve probaltam hazajutni 🤣
2021. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen fontos meeting volt, ott volt az anyavállalat néhány tagja is. de olyan témakörökről beszélgettek, ami az én munkámat nem érintette, ezért akaratlanul elkalandoztak a gondolataim. Random eszembe jutott egy nagyon vicces egyetemi bulin történt sztori, és hangosan felnevettem. Eléggé kínos volt, szerintem azt hitték, rajtuk röhögök.
2021. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!