Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen típusú embereken mit...

Az ilyen típusú embereken mit esznek a lányok, mint PsGogli7, vagy hogy a manóba hívják. Ide fajult a világ?

Figyelt kérdés
Felkapta a média, mert annyi követője van, hogy az hihetetlen. Beszélni sem tud. Mutatja a luxust, közben meg ki tudja.. Mit tud ez a 21 éves nyikhaj, amit más nem? Ráadásul hazudik, mint a vízfolyás. (Hal a tortán pl.)

2021. dec. 27. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom elsősorban az önbizalma az ami vonzó lehet, meg az hogy nem tűnik igénytelennek.
2021. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
De ezt férfi szemmel írtam.
2021. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez a gyerek kb. Győzikével van egy szinten, szóval a többség nem eszik rajta semmit, legfeljebb röhög. Ha meg be is jön, akkor a pénze, vagy az illető is hasonló értelmi szinten van vele.
2021. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Meg se szabad nézni, bele sem szabad gondolni ezekbe.

Van az a szint ami alá gondolati síkon sem szabad lemenni. Eleve aki erre izgul az úgyis esélytelen nálad is, nem?

2021. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4.! Dehogynem! De ez a sok "kislány" mit eszik rajta? Ezt nem tudom megfejteni. Ezért tettem fel a kérdést. Több százezres követőtábora van. Egy mondatát nem értem, amit beszél. (Pont tegnap néztem vissza a Hal a tortán 3. adását, ezért friss az "élmény".) :)
2021. dec. 27. 12:39
 6/19 A kérdező kommentje:

Megjöttek a rajongók, mert mindenkinek hasznos-jelet nyomtam, egyből lefeleződött a százalékarány.

Nna, erről beszélek... Még a nevét sem tudom leírni, rá se kerestem, és még így is.

Bocs gyerekek.

Ez a fickó tud valamit, vagy ide fajult az értelmi szint. Nem tudom eldönteni.

2021. dec. 27. 12:44
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogyasztói létforma , elvan a mátrixban nem foglalkozik semmivel , hipnotizalja a tv a net mert annak ez a dolga . Egyebkent direkt ezt a jelenseget erőszakot viruspanikot nyomja a média . Egy reteg keres ezzel . De ne dőlj be mert a tv sarkos korlatozott egyoldalú es monoton , nem az életről szól sem arról tájékoztat .
2021. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
#5: Tehát te összejönnél egy olyan nővel, aki azon a szinten van, ami számodra vállalhatatlanul alacsony? Ne röhögtess, hogy ezt komolyan gondolod. Vagy ha igen, akkor ennyire mindegy, csak punci legyen? Mert akkor jobban jársz, ha veszel magadnak egyet. Mármint keress egy golddiggert, aki titokban nézi csak.
2021. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8.: Nő vagyok, ha nem tűnt volna még fel. :)
2021. dec. 27. 13:05
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Tudod te mennyi buta nő, gold digger van...

Egyből odamennek...

2021. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!