Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire taplóság azt mondani...

Mennyire taplóság azt mondani egy nőnek, hogy jó bőr vagy?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

De melyik nőnek? Haveromnak? Legjobb barátnőmnek? Anyámnak?

Gondolkodjál már te tapló.

2021. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Ezeknek már minden taplóság. Lassan a "nő" is.
2021. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Ez taplóság bárkinek mondod, nem csak a túltolt pc világban


Kivéve ha a csajod vevő az ilyen humorra, de azt meg úgyis tudnád és szétoltanátok egymást kérdés nélkül

2021. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért sértő?
2021. dec. 27. 14:54
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha el kell magyarázni, akkor úgysem értenéd
2021. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha el kell magyarázni, akkor csak meg akarod magyarázni, miért kell lenyelni.
2021. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Azért taplóság,mert tárgyiasítod.De ugyanezt a mondatot ki tudod fejezni azzal is,hogy "vonzó nő vagy" ugyanaz a lényege,mégis egész máshogy hangzik.Ha bemész a bankba,ott sem azt mondod köszönés gyanánt,hogy "Adjon Isten!" Haverok között vagy közeli munkatársakkal ez már megint más.
2021. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mint az életben körülbelül minden, ez sem fekete-fehér illetve kontextusfüggő.

Gondolj bele, hogy hányféle kontextus fordulhat elő a világban. Nagyon nem mindegy, hogy mondjuk egy prostit kefélsz éppen és ezt mondod neki vagy mondjuk a nagymamádhoz mész vendégségbe és ott van az egyik, szintén idősebb barátnője és rá mondod. :)

Ez két elég szélsősége példa, szóval szerintem érthető is. Csak kontextusban értelmezzük a világot, kevés kivételtől eltekintve. De ez pont ez olyan dolog, hogy mivel lehet sértő és akár nem sértő is, muszáj tudni hozzá a környezetet.

2021. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8


Annak a nőnek mondom, akivel kefélni akarok. Ebben a kontextusban értem. (Az sem baj, ha férjes.)

2021. dec. 27. 17:23
 10/19 anonim ***** válasza:

#8as vagyok. Ha éppen égtek a vágytól, megy a fogdosás, csókolózás stb és mondod, hogy "olyan jó bőr vagy, úristen", akkor szerintem nem fogja a szemedre vetni, sőt.

De ha éppen valami tök másról van szó vagy mondjuk rossz kedve van és te odaveted neki, hogy amúgy jó bőr vagy, akkor elég tapló vagy.

2021. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!