Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják gyerekesnek azt...

Miért tartják gyerekesnek azt ha egy felnőtt szereti a rajzfilmeket meg a videó játékokat?

Figyelt kérdés
Munka után általában szeretek így kikapcsolódni. Ez miért szúrja sok ember szemét és miért elfogadottabb az ha valaki munka után a kocsmába megy lerészegedni?
2021. dec. 28. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol vele, hogy ki, mit gondol rólad?


Én 34 éves 110 kilós hapsi vagyok, de egy jó Tom és Jerry, vagy Frédi és Béni bármikor jöhet a mai napig.

2021. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok és ugyanezeket szeretem, csak én nő vagyok. A Doom meg a Spongyabob bármikor jöhet. :D


Amúgy nem értem mit foglalkozol velük. Csak azért nem hagynám abba ezeket, mert másnak nem tetszik. Felnőttként már kötelező lenne elhanyagolnom azokat a dolgokat amiket szeretek és a nyugdíjjra meg az ilyenenkre koncentrálni vagy mi? :D Nem akarok majd 30 valahány évesen sem ilyen besavanyodott lenni. Amúgy meg az alkesz ismerősökkel főleg nem foglalkoznék. Talán majd a kocsma is kimegy a divatból.

2021. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szard le, hogy más mit gondol.
2021. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hónap múlva leszek 30. Most nézem vacsoránál a Star Wars Rebelst, mert imádom. Pont nem érdekel, hogy ki mit károgna erre. 29N
2021. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Én 34 éves 110 kilós hapsi vagyok, de egy jó Tom és Jerry, vagy Frédi és Béni bármikor jöhet a mai napig.


Szűz vagy még?

2021. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Én 1 hónap múlva leszek 30. Most nézem vacsoránál a Star Wars Rebelst, mert imádom. Pont nem érdekel, hogy ki mit károgna erre. 29N


Részvétem. Milyen érzés , hogy a legszebb húszas éveidnek vége ? Beindul az öregedés.

2021. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

5-ös!


Miért, csak nem el akarod venni?

2021. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6. haha, majd 45 évesen. Semmivel sem lesz másabb, mint amikor 20 lettem. Nem úgy megy, hogy egyik nap még fiatal vagy majd másnap már egy banya néz vissza. Szerencsére a genetikám jó, mindig -5-nek néztem ki. Igazából annyira gyorsan eltelt 10 év, hogy fel sem tűnik, kb. semmi sem változott. Na meg örülni kell, hogy de jó, hogy még csak 30 leszek, nem 50.
2021. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért, csak nem el akarod venni?


Nem akarom. Csak egy megjegyzés volt. Tipikusan az a lúzer aki az anyjával él 34 évesen. Szűz akinek az anyja volt az egyetlen nő az életében. 110 kiló dagadt undorító test nem kell senkinek.

2021. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

9-es!


Ha gondolod összefuthatunk személyesen, hogy meggyőződj az igazadról!


Ebbe a névtelen, arctalan sértegetésbe én nem megyek bele. Még a végén azt hinné valaki, hogy kisebbségi komplexusom van!

2021. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!