Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha 19 éves fejjel még mindig...

Ha 19 éves fejjel még mindig szeretek rajzfilmeket nézni és mesét olvasni gyereknek számítok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik szülő is élvezi a mesét, amit a gyereke néz a tévében, tehát együtt nézik (ahelyett, hogy szóban mesélne neki...!).

Ugyanez áll fenn a rajzfilmeknél. Én nem tartom abnormálisnak, habár szokatlan ebben a korban.

Kicsi korodban szoktak neked mesélni? Nem ki vagy éhezve a mesékre, rajzfilmekre?

2021. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szeretek mesefilmeket nézni, pedig pont duplaannyi idős vagyok, mint te.
2021. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindegy, hogy egy rajzfilm vagy egy kitalált történet megfilmesítve. Ugyan úgy mese végülis. Nem gáz, miért lenne az?
2021. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
64 évesen is szeretem a meséket.
2021. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem vagy gyerek 😊
2021. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

65 éves fejjel napi rendszeresseggel olvasok mesét az unokáimnak, és nagyon lvezem.

Benedek Elek és Arany János, Grimm, Andersen felnőtt fejjel írták a meséket. A meséket mindig felnőttek találták ki.

A felnőttek szeretik nézni a klasszikus rajzfilmeket is.

Ha amúgy a kirodnak megfelelően művelődsz, olvasol, a mese, gyerekregny, ifjúsági regény is belefér pihentető nosztalgiának.

2021. okt. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Negyven elmúltam, de szeretek meséket nézni. Nem ez számít, hogy gyerek vagy , vagy felnőtt. Hanem sokkal inkább a gondolkozás, hogy a tetteidért vállalod-e a következményeket, éret felnőtt módjára tudod minek mi a következménye. Vagy másoktól vársz mindent, mást hibáztatva. Szeritem meg addig gyerek valaki, ameddig a szüleinél él.
2021. okt. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
47 évesen is szeretek rajzfilmeket nézni és előfordul, hogy 1-1 mesekönyvet is elolvasok. Gyereknek számítok és remélem ez kitart az életem végéig.
2021. okt. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Sajnálom, de túl gyerekes vagy. Mehetsz a gyógyóba.


Amúgy nem. Többnyire a társadalom elhagyta azt a véleményt már, hogy a “felnőttek nem nézhetnek meséket”. Nem vagy egyáltalán gyerekes.

2021. okt. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, én például a The Owl House-t és az Amphibia-t imádom nagyon. Modernebb darabok mondjuk, mint a klasszikus "rajzfilmek". De nagyon aranyos, vicces, megható, izgalmas és fordulatokkal teli mindkettő.

18 éves vagyok.

2022. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!