Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigányként van esélyem a...

Cigányként van esélyem a normális életre?

Figyelt kérdés

Annyi hogy boxoló vagyok, egy kicsit agresszív, a kezemet meg nem lehet látni mikor ütögetek olyan gyors.

Szerintetek van esélyem így egy normális életre, és hogy normális emberként kezeljenek a magyarok?


2021. dec. 29. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Ha ezt tartod legfontosabbnak kiemelni önmagadról, hogy agresszív vagy és jól tudsz verekedni, akkor milyen elfogadásban bízol? A többi cigány között lehet tekintélyed.
2021. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, de csak ha az agresszivitást megtanulod kezelni. A kezed a munkában legyen gyors.
2021. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Annyi hogy boxoló vagyok, egy kicsit agresszív, a kezemet meg nem lehet látni mikor ütögetek olyan gyors."


Cigány vagy és elfogadásra vágysz, mégis ezt tartod a legfontosabbnak leírni magadról hogy agresszív vagy meg gyors a kezed...


Nem. Így nincs esélyed arra hogy normálisként kezeljünk, mert nem vagy az.

2021. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Kamukérdés.


Az ilyen mentalitással rendelkező zsámók nem tudnak ennyire helyesen, meg ilyen összefüggő mondatokban fogalmazni.

2021. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira jó vagy irány az olimpia
2021. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy kérdező?
2021. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha káromkodást és helytelenül írtál volna, elhinném hogy cigány vagy tesóm. Te neked bizony a bőröd hófehér, magyarkám!
2021. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira vagy kb. cigány, amennyire én Sziu törzsfőnök.
2021. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ezt azért írtam le, mert félnek tőlem.

Gyakran edzek, mivel sportoló vagyok. Futni is úgy szoktam, hogy közben kombinációkat ütögetek, felülés közben is, vagy csak egyszerűen árnyékboxolok egy edzés végen, aminek nem a vagánykodás a célja, hanem mert egy kombinációt gyakorlok, és mivel gyakran edzek parkokban, vagy direkt erre kialakított területeken, mert szeretek néha a szabadban edzeni, feltölt energiával, és ezt olyankor sokan látják. Elcsapják a fejüket, vagy messziről kikerülnek, még olyanra is van példa, hogy visszafordulnak, és más útvonalat választanak.

Szerintem ez nem amiatt van, mert mert éppen egy adott kombinációt gyakorlok, és látják a mozdulataimon a gyorsaságot, illetve hogy jártas vagyok a harcban, hanem mert ehez csatlakozik a bőrszín, és az agresszív nézés. De persze nem akarok bántani senkit, de ilyen a tekintetem, és kicsit eréjesen beszélek, mert ilyen vagyok, nem tehetek róla.

Normálisan élek, van egy kutyám, van egy barátnőm, büntetlen előéletü vagyok. Őszintén szólva még priuszom sincs.

De mégis úgy érzem, hogy ki vagyok közösítve, mert cigány vagyok.

Komolyan nem szeretném ha félnének tőlem. Nem gondolom, hogy így ez normális.

Szóval a kérdésem: eljöhet még az az idő, amikor cigányként normális életem lehet?


Remélem így érthető mindenkinek.

2021. dec. 29. 21:23
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

Nekem szimpi volt amit most leirtal, szerintem siman lehet normalis életed, de mivel a véredben van az agresszió, ezért szerintem kerüld a rasszista rosszindukatú embereket,mert sokkal könnyebben bekerülhetsz a böribe mint gondolnád, plane ha valami nagy kutya fia köt beléd!

Amúgy pacsi es sok sikert a bokszban!

2021. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!