Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sógornőmék normálisan gondolko...

Sógornőmék normálisan gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Kicsit kiakasztottak, mikor 26-án beestek úgy hogy szó szerint taknyuk nyáluk egyben volt. Természetesen elkaptuk tőlük. Ők már jobban vannak és ma beszéltem velük telefonon mert közösen mennénk szilveszterezni. Hát teljesen kérdőre vont, hogy ilyen betegen miért megyünk velük. Nem akartam mondani tán kellett volna, hogy ő tőlük kaptuk el. Ti mennétek így velük?
2021. dec. 29. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem.
2021. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék velük és nyilvánvalóan nem komplettek.
2021. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.

De miért nem mondtad nekik, amikor váratlanul beestek hozzátok, hogy köszönjük a látogatást, majd ha nem vagytok betegek, várunk szeretettel? Miért utólag kell magadban háborogni, meg gyakorira írogatni kérdést, ahelyett, hogy ott és akkor azonnal helyreteszed a dolgot?

2021. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Neki is mondtam, hogy ez egy befizetett út, ezért mennénk, ő arra akadt ki, hogy mi is betegen akarunk menni. Mert már ők meggyógyultak mi meg nem.
2021. dec. 29. 14:29
 5/15 anonim ***** válasza:
31ig még kijöhettek belőle. De más egy családi ebéd, meg más egy utazás.
2021. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igyekszünk javulni, bár tegnap jött ki rajtunk.
2021. dec. 29. 14:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, tehát az nem baj, hogy ők betegen mennek hozzátok és lefertőznek titeket, de nektek hogy jut eszetekbe elmenni így szilveszterezni.. Én mondjuk azzal a lendülettel, ahogy betegen megérkeztek, küldtem is volna el őket, nem is értem miért engedtétek, hogy betegen nálatok legyenek.🤷🏻‍♀️
2021. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert azt hittük, hogy nem kapjuk el a náthájukat :( Most meg ő teszi szóvá, hogy miért vagyunk náthásak
2021. dec. 29. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Végülis csak két éve van folyamatos agytágítás a cseppfertőzéssel terjedő betegségekről, nagyon hihető, hogy azt gondoltátok, nem fogják tőlük elkapni...
2021. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végülis tök logikus hazaküldeni őket, mert folyik az orruk
2021. dec. 29. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!