Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy probléma szerintetek ha...

Nagy probléma szerintetek ha nő létemre (fiusabb típus vagyok) nem tudok mit kezdeni a nőies nőkkel?

Figyelt kérdés
Azaz akik állandóan a pasikról beszélnek, ilyen lányos zenéket hallgatnak, műköröm és társai a téma meg hasonló dolgok? Néha én érzem magam bunkónak, hogy nem tudok ezekkel a dolgokkal azonosulni. És az a baj hogy hozzám hasonló lánnyal nem igen találkoztam még. Én inkább Psezek, túrázok. Nem igazán sminkelek..20L
2021. dec. 29. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Nem baj
Egy kicsit azért gáz
18 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem sok dolgot írtam magamról, de a lényeg az, hogy nem vagyok egy nőies nő.. 😄
2021. dec. 29. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ. Mit tolsz ps en?
2021. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, miért lenne az? Én sem találom a helyen köztük, ha beülök egy ilyen csajos találkára, akkor csak lesek, mint egy tök. Számítógépes játékokkal nem játszom ugyan, de az én hobbimat is több férfi űzi, mint nő, ráadásul a "nagyok" mind idős férfiak. Szeretem őket, hasonló érdeklődés, okosak, jól érzem magam velük. Szívesebben utazok 150 km-t, hogy lássam őket, mint 2-t, hogy beüljek kávézni nőkkel. Így 31 éves koromra kezdek rájönni, hogy nem kell beállni a sorba, ha nekem ott nem jó. Inkább felvállalom magam, és élek boldogan.
2021. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem probléma, ha nincs közös témátok, nem kell mindenképp összebarátkozni velük.

Azért ne ítélj hamar, attól, hogy valaki sminkel meg nőiesen öltözik, még nem biztos, hogy csak pasikról meg műkörömről lehet vele beszélgetni és lehet ha jobban megismernéd, jóban lennétek. Nyilván ismerem én is ezt a típust, akit írtál, csak arra akarok utalni, hogy azért, mert valaki külsőre nőies, még nem lesz felszínes és ostoba.

2021. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# jó mondjuk ilyennel is találkoztam már..
2021. dec. 29. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem noies nok, hanem picsak.
2021. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!