Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én lennék beteg ha nem bírom...

Én lennék beteg ha nem bírom elviselni ha idegen ember van a házban vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Most is itt van húgom fszija de nem bírom elviselni. Nem bírok enni se meg fürdeni. Mert természetesen a konyhában vannak mert a hugomnak feltűnés viszketegsege van minden róla kell szóljon. Én lennék beteg vagy ez normális? Már azon gondolkodom hitelt veszek fel és veszek egy kis házat hogy végre egyedül lakjak.

2021. dec. 30. 19:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Az a baj sokan vagyunk aztán mindig ide jön valaki. Nem tudom eldönteni most én lennék e nem normális, de engem ez már halálba kerget. Mégis csak.egy otthon az azért otthon hogy nyugalom legyen. Nem? Én nem bírom enni ha engem lesnek.
2021. dec. 30. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
A család többi tagja nem ilyen antiszoc mint te.
2021. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát de a saját otthonomban kérlek nem lehetek nyugodi. Meg nekem nincs kedvem beszélgetni se. Ennék és innék egy sört nyugodtan. Kezdek már ideges lenni
2021. dec. 30. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Már azon gondolkodom hitelt veszek fel és veszek egy kis házat hogy végre egyedül lakjak" ez egy jó ötlet , én amióta egyedül élek boldogabb vagyok
2021. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Minden álmom. Ezekkel nem lehet együtt élni
2021. dec. 30. 19:50
 6/9 Csocso2 válasza:
62%
Kissé patológiai antiszociális magatartás. Sokszor hasznos. :)
2021. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírtam régebben a bátyám haverjait, főleg amikor kisajátították órákra a szobát, aztán ők akarták megmondani, hogy mikor mehetek be tévézni. Rögtön a képükbe is vágtam, hogy otthon dirigáljál, bammeg! :)
2021. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az nem zavart ha ott van, de az igen ha az ebédlőben telepedtek le, mert akkor nem tudtam wcre menni (nagyon közel volt az ebédlőhöz, minden kihallatszott az ebédlőbe). Egy időben problémám volt az emésztésemmel, puffadtam, hasmenésem volt. Volt hogy kimentem és szóltam anyukámnak, hogy menjenek el a szobába mert wcre kéne mennem.


Egyik helyen ahol laktam az én szobám volt a bejárathoz legközelebb és a legnagyobb, ezért sok vendéget ott ültettek le.


Az a halálom volt.

2021. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha előre tudod hogy jön valaki, akkor "készülj fel" előre, kaja pia meg ami kell, aztán majd elmennek. Oké ez sem tökéletes hogy a saját otthonodban bújkálni kell, de amúgy működik.
2021. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!