Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan férfi, aki...

Létezik olyan férfi, aki örömmmel vállaná a "háztartásbeli" szerepét, cserébe azért, hogy a nő eltartja?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy olyan párt találjak, aki értékelne olyan életet, amiben én vagyok a családfenntartó, sokat dolgozom a saját vállalkozásom sikeréért, amit nagyon is jól csinálok, de cserébe segítségre számítok az otthoni és egyéb teendőkben?

2021. dec. 31. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nekem csak olyan férfihez volt szerencsém, aki örült, hogy jól keresek, kijövünk a pénzemből, ezért felmondott, hogy nyugiban jobb munka után nézzen, hisz belefért akkor.

Ebből másfél év munkanélküliség lett, cserében otthon sem csinált semmit, egész nap sorozatozott, pihengetett. Ezért mentünk szét végül.

2021. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

5 évig éltem egy 60 éves nővel, huszonéves fiúként.

Egy gazdag vállalkozó elvált felesége volt.Én meg kanos, de nagyon,így egyszer utunk keresztezte egymást.

Két kikötése volt.

Nem kell dolgoznom, de otthon én csinálok minden házimunkát.cserébe használhatom a kocsijait, ad pénzt mindenre.

Másik, minden reggel nyalás volt, azt nagyon szerette.

Végén már kicsit visszaélt vele, sokszor nem fürdött le este, úgy nyalatta ki magát.

Aztán vége lett, mert szerelmes lettem egy korombeli nőbe.

2021. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívessen segítek a háztartásban, de hogy ne dolgozzak közben azt nem tudnám elfogadni..főleg hogy még más tartson el! Szerintem olyat találnal könnyen akit el kell tartani,de olyat aki cserébe a háztartást viszi szerintem nem nagyon vagy csak rövid időre!
2021. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ez nekem bejönne ez a lehetőség, ha nőről lenne szó. Vannak hiányaim igaz, de szerintem az akaratommal, igyekezetemmel ezt pótolni tudnám.
2021. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Simán. Úgyis jól tudok főzni. Bár eddig a legbonyibb amit főztem az egy lasagne volt.
2021. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé abban a korban élünk amikor a szerepek felcserélődnek... Miért ne találnál, bár eléggé hűvös a megközelítésed..


Én például nagyon válogatós vagyok. Szerintem nagyon sok férfi van ilyen, papucsnak hívják, de az a meglátásom, hogy ilyen emberen a párja, a nő uralkodik, aki nem igazán tiszteli éppen ezért.

2022. jan. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kapcsolatnak akkor lesz vége amikor átmész parancsolgatósba, diktálosba, pénzzel zsarolósba.
2022. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy vibrátort.
2022. jan. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!