Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Netes fórumokat olvasva...

Netes fórumokat olvasva sokszor elkap a hányinger a hozzászólásoktol. Ennyire sok aljas ember lenne?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktam olvasni különböző hírportálok cikkeit és a hozzászólásokat is elolvasom.

Most is olvastam hogy Indiában meghalt több ember mert egy vallási ünnepségen agyon taposta őket a tömeg.

Erre fel jönnek a hozzászólások: "És ez kit érdekel?"

"Jól van,és most mit csináljak?"

Aztán sima halál híreknel is nyomják a nevetős emojit,fogalmam sincs hogy mi a vicces a halál hírben.


De például ha egy híresebb ember meghalt akkor egyből odairja valaki,hogy "Ez meg ki?"


Volt olyan is hogy online licit piacon egy ingatlanos csaj hirdetett egy lakást aztán valaki odairta hogy " inkább keress magadnak normális munkát,de feltöltött szájú P**csa"


Ilyen bolond emberek élnek a nagyvilágban? Vagy én érzem sokszor kívülállónak magam indokolatlanul ezek miatt?


2022. jan. 1. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Sok a bunkó.
2022. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen. A netes világ ilyen. Nézd meg ezt a oldalt, ez még rosszabb, mint az fb, mert itt névtelenül mennek csúnyább dolgok.
2022. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Figyu, ez egyfajta kommentelési kényszer. A modern internet egyik rákfenéje. Az illető nem bírja ki, hogy valami velőset ne írjon be valamihez. Tudom, mert sajnos én is szenvedek benne, mondjuk én trollkommenteket szoktam beírogatni, amiben van valami humor, nem ilyen faék egyszerű semmilyeneket.
2022. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az emberek megmagyarázhatatlan kényszert éreznek arra, hogy hallassák a hangjukat, véleményt adjanak mindennek, akkor is ha nincs véleményük és akkor is ha senkit nem érdekel.


Mindenki fontos szószóló akar lenni.

2022. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó azt tegyük hozzá, van amikor belőlem is a "kit érdekel" szintet váltja ki egy cikk.


Meghalt XY mintha a világ dőlt volna össze. Midnenki sír, rí, aztán közben meg egyszer nem nézett utána ki is az illető, mi a munkássága, ha van egyáltalán neki.


Vagy amikor egy tematikus oldalon raknak ki teljesen oda nem illő cikket, az is zavaró.

2022. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, élőben is ez van.
2022. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!