Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dőlnek be az emberek a...

Miért dőlnek be az emberek a szélhámosoknak?

Figyelt kérdés
Itt volt például most ez a onecoin-os szívatás. Engem is megpróbáltak beszervezni, de szerencsémre ellenálltam, míg mások most futhatnak a pénzük után. Miért engedik a szélhámosságot a törvényeink?

2022. jan. 3. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem bírnak ellenállni a könnyű, gyors pénz ígéretének, azért.
2022. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem engedik a törvényeink, csalásnak hívják. Addig mennek ezek, míg le nem buknak. Múltkor céges szinten akartak minket átverni, hogy igénybe veszünk olyan online megjelenést, amit nem is, de mi fizessünk érte, persze utólagos számlázással. Nem csináltunk feljelentést, de kb 3 perc beszélgetés után rájuk raktuk a telefont, mert annyira átlátszó volt.
2022. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Mi volt ez a onecoin?
2022. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Azét mert be akarnak dőlni nekik.


Mert azt az ígéretet adják el a szélhámosok, hogy egyszer az életben ők is benne lehetnek egy tuti bizniszben, ami majd meghozza nekik az anyagi fellendülést, persze úgy hogy kevés vagy semmi munka belefektetésbe nem kerül, csak a kis összespórolt vagyonkájukat forgatják meg "okosba".


Plusz mivel voltak tényleg valós létező példák, így a szélhámosok ilyen hamis önigazolásokat tudnak gyártani belőle. lásd bitcoin. Ott is nagyon kicsiből nagyon nagyot lehetett kaszálni, ha az elején benne voltál.


Na most már évekig ezzel fogják hülyíteni az emberek fejét, hogy "ott volt a bitcoin, abba sem hitt az elején senki, aztán a sok lúzer mind kimaradt. De most is van ez az akármi, csak egy kis pénzel beleszállsz, aztán majd tízmilliókat hoz vissza", aztán így hülyítik be az embereket még mindig mindenféle csalásokba, piramisjátékokba.

2022. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A törvények nem engedik! De nem lehet minden pofon mellé rendőrt állítani....


A csalók addig csinálják, amíg le nem buknak.

2022. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mi volt ez a onecoin?"


A OneCoin digitális fizetőeszköznek álcázott, multi-level marketing-elemekkel rendelkező piramisjáték. Több más kriptopénz-átveréshez hasonlóan a Bitcoin 2010-es évek-beli népszerűségét lovagolta meg.


[link]

2022. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És igen.... az emberek mohósága is alaposan közrejátszik, hogy az ilyen csalók vígan tevékenykedhetnek...


Engem miért nem csapott be még soha ilyen?? Se befektetéssel, se MLM-mel, se semmivel...?? Mert átgondolom, és utánanézek, mielőtt egy forintot is kockáztatnék... Nem tudnak megvezetni a csilliós nyereségekkel... Mert azonnal látszik, hogy parasztvakítás.

2022. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy hasonlóval azért eltöltöttem 3 napot, mire rájöttem, hogy semmiféle hasznom nem lenne belőle, viszont költség az lenne.

Ma már gyorsabban megy az ilyen.

2022. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Koszi a linket.

S akkor mostanra pukkant ki a lufi gondolom...

Ezekkel ugy vagyok, hogy ami tul szep, h igaz legyen, az nem is az.

2022. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenkit be lehet palizni a megfelelő módszerrel.
2022. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!