Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Frei Tamás, Vujity Tvrtko,...

Frei Tamás, Vujity Tvrtko, Friderikusz Sàndor ezek az emberek igazàból szèlhàmosok?

Figyelt kérdés

Frei lebukott hogy exkluzív interjút csinàlt egy "bèrgyilkossal" aki amúgy egy színèsz volt.


Tvrtkonak nem is ez az igazi neve, teljesen hètköznapi magyar polgàri neve van. Olvastam a könyvèt abba akkora kiszínezett mesèk vannak hogy jó ha a fele igaz.


Friderikusz meg egy türhő proli, aki a nàla is primitívebb emberekkel el tudja hitetni hogy ő egy finom úr, de làtszik hogy hírből nincs róla fogalma, hogy kultúrànak, jó ízlèsnek hol vannak a hatàrai.


2021. aug. 23. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésében benne van a válasz.
2021. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Friderikusz youtube csatornáját nézem. Messze a legkulturaltabb, legérdekesebb és legnívósabb műsor amit mostanában látni lehet. Az erveid rá elég gyengék.


Többit nem követem.

2021. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

19:29


te elismernèd hogy azèrt kedveled fridit, mert nincs valós viszonyítàsi alapod hogy mi az a színvonal?

2021. aug. 23. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mondj valamit aki neked színvonal. Komolyan kíváncsi vagyok már!
2021. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Frei Tamás és Balogh Szilárd éjjel-nappal hazudnak.
2021. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hallom itt ott elég gázos alakok
2021. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pont ebben a pillanatban hallottam egy interjúban egy Fridis esetről, hogy Kassai Lajos lovas íjjász azért nem vállalta a Fridis fellépést, mert az lett volna az elvárás hogy ott kaftánba meg stúdióba belovagolva, gyakorlatilag egy ilyen bazári majomkodást adjon elő a műsornak, amit ő nem akart felvállalni.


Na ez Friderikusz, ilyen esetek tucatjára gondoltam mikor azt írtam hogy "hírből nincs róla fogalma, hogy kultúrànak, jó ízlèsnek hol vannak a hatàrai.".

2021. aug. 27. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem indokoltal ezzel semmit sem. A jelenlegi, megtett munkája szuper a YouTube-on. És pont. Csak egy lejaratas, amin itt erolkodsz.
2021. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!