Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titokban miért nem segitenek...

Titokban miért nem segitenek az emberek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinek? És mit?
2022. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak.
2022. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak csak nem tudsz róla azért titok...
2022. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest? Rengetegen segítenek, hogy nem osztják meg másokkal. Az, hogy az se tudja, akinek segítenek nagyon nehezen kivitelezhető.
2022. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan mire gondolsz, kérdező????
2022. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azokrol beszélek akik videot csinálnak, ha valakinek segitenek csak azėrt, hogy az emberek csodálják őket. Én ugy tudom, hogy ez nem helyes. Én már nem tudom mi a jó és rossz ebben a világban
2022. jan. 3. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Öööö... ha videót csinálnak, akkor mitől titkos...???


Csak én nem értem? :-O

2022. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem segítenek titokban? Ha már tudnád, nem lenne titok...


Amúgy meg sajnos van egy olyan rákfenéje annak, ha vki youtuber / influencer, hogy nem is csak a saját közönsége, hanem úgy egyáltalán, akik ismerik, elvárják tőle kvázi, hogy jótékonykodjon nyilvánosan, álljon ki az elvei meg ilyen-olyan ügyek mellett nyilvánosan... mert ha nem teszi, akkor megy a fikázás, hogy "ez a f... nem támogatta a Black Lives Mattert, mekkora suttyó" meg "az XY az bezzeg adakozott a rákos gyerekeknek, a Gipsz Jakab meg egy pénzéhes g...i, azért nem". Néha azért videózzák le, hogy elébe menjenek annak, hogy azt mondják róluk, hogy nem adakoztak, azért, mert nincs nyoma a neten.

2022. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarta kérdezni, hogy miért nem titokban segítenek az emberek, miért dicsekednek azzal, ha segítenek.
2022. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyilvánosság által jut el sokakhoz a hír, és ezáltal sokan adakozhatnak a célra....
2022. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!