Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titokban miért nem segitenek...

Titokban miért nem segitenek az emberek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha videót csinált róla akkor csak segített nem? Ha csak egyszer akkor is. Vagy a videó után visszaveszi vagy mi?
2022. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

6-os Ez kétélű fegyver, ha valaki nem mutatja még rengeteg embernek segíthet, ha videót készít, lehet, hogy csak annak az egynek. Mégis, ha valaki népszerű, akkor az minta másoknak, hogy kell segíteni, ők is tegyenek valamit.

Az élet nem fekete és fehér!

2022. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
en rendszeresen tamogatok allatszervezeteket, ha valami jo celt latok es gyujtenek oda is szoktam penzt adni. eltalaban segitek a hajlektalanokon etellel v (penzt nem szoktam nekik adni) ha van allatuk akkor adok nekik eledelt. 15 evig voltam tagja egy itteni jotekonysagi szervezetnek, es en ezert nem varok senkitol semmit. azert teszem mert orulok hogy segithetek valakin ill, a fo cel nalam az allatok segitese es mert jo abban a helyzetben lenni hogy tudok segiteni es nem en szorulok a segitsegre. nem otthon elek mar tobb evtized ota, itt nagyon masok az emberek pozitiv ertelemben.
2023. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!