Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan munkatársad akire...

Van olyan munkatársad akire ha ránézel elmegy még az életkedved is? Vagy szimplán olyan unalmas hogy meg szomorodsz ha ránézel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, egyébként mindenki kedveli csak én utálom. Nem csinált velem semmi rosszat/nem is kötekedek vele.


De olyan sablon feje van, sablon dumával, sablon humorral...hogy komolyan néha miatta nincs kedvem be menni dolgozni. Még el kerülni sem tudom, bár szerencsére keveset látom egy nap, de még az is sok belőle :D

Nem tudom miért olyan túl átlagos....neked van ilyen? 29f


2022. jan. 3. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen. De még minden új, minden izgalmas.
2022. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt csajjal. (En is az vagyok). Sosem bantott. Tobb, mint 10 evvel fiatalabb volt, de mindig olyan vilagfajdalom volt a fejen, meg iszonyat lassu volt. Mrg lehetett muteni setalas kozben. Idegesitett, h ketszer megcsinalok vmit, mig o nekiall.
2022. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2022. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Attól ugyanúgy szívesen jártam be dolgozni, csak mikor megláttam a fejét, akkor jött rám az a mérhetetlen düh érzet, hogy azt hittem haza megyek.

Olyan fejet vágott mindig, mint aki lenéz mindenkit, vagy akinek világfájdalma van. Pedig nem, csak xar ábrázattal született. Az állandó fej tartása a felemelt áll, felhúzott szemöldök, beráncolt homlok és nyitott száj (értitek baxd meg, nyitott száj! Mint kibasxott Kristen Stewart.) voltak. Ránéztem és öngyilkos akartam lenne.

2022. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, a helyettesem. Iszonyat irritaló, de nem rúghatom ki :(
2022. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolléganőm, aki folyton hunyorogva néz. És a stílusa is olyan, vagyis undorral néz minden emberre, kivéve a tükörképére.


A másik, férfi kollégámnak a szemöldöke áll úgy, mintha folyton mérges lenne.


[link]


Hasonlít erre a gyerekre, csak kollégám picit kövérebb.

De cserébe igazi bunkó, beszólogatós hátbaverős köcsög.


Addig ütném, míg mozog.

2022. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Van egy, két lábon járó depresszió. Mikor legmélyebben van, akkor nem szól senkihez, ha muszáj, akkor bunkó. Ilyenkor magába süllyedve ül, mint egy krumplis zsák. Ha kritikával illeted a munkáját, bőg. Egész napos zabálással próbálja gyógyítani magát, pedig van pszichológus elérhető közelségben.
2022. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak / voltak kollégák, akik önhibájukon kívül nem voltak szimpatikusak.

- szegény csaj arcra nagyon hasonlított egy volt barátnőmre (úgy értem, barát barátnőmre, hetero nő vagyok), aki nagyon undorítóan viselkedett velem régen, csak ducibb kiadásban... ezért sokszor feszengve éreztem magam, amikor ránéztem

- ilyen kvázi/álspirituális hobbipszichológus viselkedéselemző megmondóember... valahogy nagyon nem voltunk soha egy hullámhosszon (mondjuk ő pont elég megosztó jelenség, voltak mások is az irodában, akiknek nem volt szimpatikus... meg volt egy nőci, akivel konkrétan össze is vitáztak, mert vele meg szemben meg elvileg hímsoviniszta kijelentéseket tett)

- übernatúrbio modern hippi csaj, aki kicsit tudat alatt, de mindenkinek beszólt kicsit, aki szerinte nem volt elég természetközeli (ő volt az a típus, aki ki volt akadva, hogy tavasszal este 6 órakor felkapcsoltuk a lámpát az irodában, mert a nem természetes fény az nem egészséges, és elromlik a szemünk... meg miért nem iszik/eszik mindenki mák- meg bizbazolajat)

2022. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem közvetlen munkatársam, csak egy folyosón van az irodánk. Így több is van.

Vannak ketten akik zenét bömböltetnek és hangosan visítva röhögnek, zeng tőlük az épület, őket ezért nem szeretem. Meg van egy idős bácsi aki nyugdíj mellett dolgozik itt, és mindenkire becsmérlő megjegyzéseket tesz. :D

2022. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-asról eszembe jutva, nekem is volt egy olyan munkatársam, aki kiköpött egy régi barátnőm volt (szebb kiadásban). Ez a volt barátnőm viszont engem kb idegileg tönkretett, mindent beáldoztam érte, ő meg hátba szúrt. Csúnyán váltunk el.

Azóta mikor erre a munkatársamra nézek, akaratlanul is összekötöm őket és kb kifordul a gyomrom. Nem tudok a közelében lenni, borsódzik tőle a hátam.

2022. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!