Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kerülnek - néznek...

Miért kerülnek - néznek levegőnek a munkatársaim csak azért mert felmondtam?

Figyelt kérdés

Na nem mindenki, de a többség kerül, még a köszönésemet se fogadja, nem néz a szemembe stb.


Miért? MIt tettem ellenük? felmondtam. És ez valami bűn?


Azért jó tudni hogy van olyan ais aki ugyanúgy eljön velem ebédelni ahogy eddig, de a többség a kajáldában még velem egy asztalhoz se ül már le.

Mindegy , 2 hét és örökre vége, ha 8 évet kibírtam, 2 hetet már kibírok, csak nem értem.


2021. aug. 28. 06:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert nem kedvelnek, és többé már nem kell tettettniük se.
2021. aug. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor legalább így a végére kiderül ki az ami tényleg kedvelt és ki az aki csak színészkedett...


mert azért van olyan is ahogy írtam aki ugyanúgy jön velem kávézni hazakísér stb

2021. aug. 28. 06:28
 3/14 A kérdező kommentje:

"Mondjuk mert nem kedvelnek"


De azért annyi gerinc egyikben sincs hogy elém álljon és azt mondja: én téged voltaképp mindig utáltalak....

2021. aug. 28. 06:31
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Most akkor összetépték a felmondásodat, vagy felmondtál, vagy egy külsős cég adja át a felmondást a főnök helyett??
2021. aug. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez akkor volt, amikor egy rettenet helyről jöttem el. Sokan úgy voltak velem, hogy otthagyom őket a szrban és több munkájuk is lesz emiatt.
2021. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoznék ilyesmivel: aminek vége, vége:

https://www.youtube.com/watch?v=FzXqkGeoTnU

2021. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
tirpák gyökér társaság. Örülj hogy megszabadulsz az ilyen emberektől.
2021. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Speciel, felszabadultam röhögném szemközt az összeset!
2021. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"elszabadultam röhögném szemközt az összeset!"



Hát én annyira nem röhögök azért felszabadultan mert vár rám minden borzalmak borzalma!! egy ÚJ HELY új emberekkel.


ennél rettenetesebb borzalmat elképzelni sem tudom, de muszáj volt eljönnöm mert a munkabér a mostani (régi) helyen tarthatatlan volt.

Élhetetlen.

2021. aug. 28. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, no para, csak lazán :)
2021. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!