Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha komplexusaim...

Normális, ha komplexusaim vannak mert úgy érzem szebb nők a munkatársaim?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam próbanapom egy magánkórházban, asszisztens munkakörbe vettek fel.

Rosszul érzem magam (én csak egy átlagos nő vagyok) a többiek pedig ilyen cicababa stílusúak.

Gondolom ki is beszélnek mert ahol még gyakorlaton voltam ott is volt egy rondább nő akit a szebbek kinéztek.

Annyira nincs önbizalmam ilyen nők között, úgy érzem nem idevaló vagyok, hanem gyárba, ott úgyse számít a kinezet.


2021. aug. 24. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%

Persze, hogy normális, mindenki szép és jó életű szeretne lenni. Az idő múlásával talán majd csillapszik ez, ha látod, hogy nekik még rémesebb megöregedni.

Annyit tehetsz, hogy próbálod magad a saját életeddel elfoglalni.

2021. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Normális.
2021. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmes embereknek ez valójában semmit nem számít. Van sok ezer szép nő, és? Szép a kanapém is. A kutyám is. És?

Ezen felül annyi minden van, amitől valaki értékes és kell, hogy felesleges ennél megakadni. Ha valakit csak a szépsége miatt lehet szeretni (inkább elviselni, azt mondanám) az szerinted egy boldog élet?


Sz.rd le őket. Éljenek a felszínen.

2021. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Próbálj meg kicsit te is szebb lenni,(smink,uj frizura,stb..)

Vedd fel kicsit a stílusukat..tegyél azért hogy te is olyan szépnek érezd magad mint ők

2021. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan olyan akarsz lenni mint ők? Üresfejű kétszínű pletykafészkek? Ezekre vagy irigy? :/
2021. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
De jól mondod 5ös!
2021. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én is sminkelek, van körmöm, műszempillám. A hajam sajnos nem ér fenékig, ez zavar a legjobban. Meg az arcom is csak átlagos. És ott a gyakorlati helyen is ledegradálták akik náluk rondabbak voltak, meg se akartak ismerni, hiába voltam én kedves velük szemben.
2021. aug. 24. 12:32
 8/22 anonim ***** válasza:

Írod, hogy magánkórház, itt biztos jó pénzt kapsz majd.

De ahol gyakorlaton voltál, az is magán volt? Ha nem, akkor lehet, hogy nem igaz, hogy gyengén keresnek az asszisztensek? Netán nővérek? Ha ennyi pénzük van cicomázni magukat, hogy mást kinéznek érte, ha nem teszi, akkor elég szépen kereshetnek.

2021. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sajnos a mai világra az igaz, hogy csak az ilyeneknek sikerül érvényesülni.

Nekem még sajnos 20 éves koromra nem sikerült összegyűjtenem a pénzt, hogy szebbé varázsoljam magam.

2021. aug. 24. 12:33
 10/22 A kérdező kommentje:
Az is magánkórház volt, csak egy másik.
2021. aug. 24. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!