Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha egy nő...

Mit lehet tenni, ha egy nő rendszeresen 5 kutyával jár ki a buszmegállóba,akik ugranak neki mindenkinek?

Figyelt kérdés

Kb egy éve költözhettek ide. A nő megy a buszhoz a két gyerekével és minden egyes nap kíséri őket 5 kutya. Ami nem lenne gond, de ugranak ki a kocsik elé, az összes elzárt kutyához odamennek. Ma reggel megint jöttek. Két kutya állt mellettem és ugattak rám,ugrottak nekem. Kint volt az egyik férfi az utcán. Ezt látta... Rászólt a nőre, hogy nem lehetne bezárni ezeket a kutyákat, mert a gyerekei is félnek tőle. A nő válasza: "Nem az enyémek". Mondja neki a férfi, akkor kihívom a sintért legközelebb. Erre a nő: "Mit érdekel engem, szpjál le". Majd tovább ordított a gyerekeivel, hogy "a büdös kva anyádat".

Kizártnak tartom, hogy nem az övé, mert minden reggel kijönnek vele a buszmegállóig, majd a 4 sávos főúton rohangálnak keresztül, míg a nő fel nem száll a buszra.

Normális környéken lakok,nincsenek romák sem. Kertvárosi rész. Nem volt ez jellemző.

Mi a megoldás? Tényleg a sintér?


2022. jan. 4. 07:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%

#9

Én nem ezt tapasztaltam. Nyilván helytől függ.

Attól, mert nálatok rossz a helyzet, még nem mindenhol az. :)

2022. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Én is találtam már madzaggal póznához kikötött kutyát. Sem a sintér sem az állatvédők nem vették fel a telefont. Ezek a tanácsok kb ugyanolyanok mint amikor valaki azt mondja hogy ha megtámadnak az utcán akkor hívj rendőrt meg aput anyut meg a barátodat.
2022. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%

Bántana előttem valami kis szarjankó tökmindegy milyen állatot, valószínű szétszedném a 100 kilómmal.

Nem az állat tehet arról, hogy 0 EQ-d van, meg egy putriban nevelkedtél, és apád dugott éjjelente.

2022. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

#12

Attól még a gyepmester az illetékes. Elsőként őt kell hívni.

Majd ha nem tesz semmit, akkor utána is lehet háborogni meg mást keresni.

2022. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%

13


Szóval a kutya neked mehet, mert az milyen aranyos, de ha te ezért nekimész akkor egy sz*rházi vagy? Folytasd kérlek...

2022. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy kutya kárt akarna tenni bennem, vagy valamelyik családtagomban, nem kérdés, hogy hazavágnám a qrva anyjába. Nem érdekel, hogy nem tehet róla, hogy máskülönben milyen aranyos élőlény. Ha éppen azt látom, hogy a félmázsás kutya most akarja maradandóan fogyatékossá tenni a családtagomat, biz isten szétütöm az agyát.
2022. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

#16

A kérdésben azért nem ilyen kvázi medvetámadás van leírva. :D

2022. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem medvetámadás, de ha reggelente rendszeresen ugat rám 5 kutya én azért félek. Ma is féltem. Nyilván nem fogom bántani, meg nem is merem, de ha ugrik nekem és esetleg megharap akkor mit csinálok?

Meg menjek más útvonalon :D Hát basszus. A másik útvonal jó messze van. Majd felkelek 6-kor, hogy elkerüljem ezt a barom nőt meg a kutyáit. Érdekesek ezek a hozzászólások.

Azt meg ne hazudja a nő, hogy minden egyes reggel hozzácsapódik a rengeteg kutya. Majd ha felszáll a buszra, akkor elindulnak hazafele. Az sem normális, hogy a 4 sávos úton szaladgálnak össze vissza.

Én is gondoltam rá korábban is, hogy szólok neki, de ha az a válasz, hogy "szpjál le" akkor úgy gondolom nincs kivel beszélni. A gyerekeivel is rendszeresen káromkodva beszél. Ma reggel is kiabálva szidta a kisebbet.

Ha meg szerintetek a sintér sem jön ki, akkor nincs erre megoldás? Azért ez elég szégyen.

2022. jan. 4. 12:21
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

"Azt meg ne hazudja a nő, hogy minden egyes reggel hozzácsapódik a rengeteg kutya. Majd ha felszáll a buszra, akkor elindulnak hazafele"

Komolyan nem értem, mi ezen olyan hihetetlen.


"sintér sem jön ki, akkor nincs erre megoldás?"

Tehát bejelentetted, ő meg közölte hogy nem megy ki?

2022. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19: Nem értem miért kell kötekedni egy ilyen kérdés alatt is. Szerintem normálisan írtam le a szituàciót. A sintérre itt írtátok, hogy biztos nem megy ki. Nem, reggel óta nem jelentettem semmit,mivel dolgoztam.

Az a nagyon okos hozzászólás, hogy játszani akar a kutya és viseljem el, meg higgyem el hogy hozzácsapódik a nőhöz egy éve minden nap. Hozzám meg másokhoz miért nem csapódnak?

Én nem akarok semmilyen idegen kutyával se játszani, se semmit csinálni. Ez nem normális.

2022. jan. 4. 16:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!