Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha egy nő...

Mit lehet tenni, ha egy nő rendszeresen 5 kutyával jár ki a buszmegállóba,akik ugranak neki mindenkinek?

Figyelt kérdés

Kb egy éve költözhettek ide. A nő megy a buszhoz a két gyerekével és minden egyes nap kíséri őket 5 kutya. Ami nem lenne gond, de ugranak ki a kocsik elé, az összes elzárt kutyához odamennek. Ma reggel megint jöttek. Két kutya állt mellettem és ugattak rám,ugrottak nekem. Kint volt az egyik férfi az utcán. Ezt látta... Rászólt a nőre, hogy nem lehetne bezárni ezeket a kutyákat, mert a gyerekei is félnek tőle. A nő válasza: "Nem az enyémek". Mondja neki a férfi, akkor kihívom a sintért legközelebb. Erre a nő: "Mit érdekel engem, szpjál le". Majd tovább ordított a gyerekeivel, hogy "a büdös kva anyádat".

Kizártnak tartom, hogy nem az övé, mert minden reggel kijönnek vele a buszmegállóig, majd a 4 sávos főúton rohangálnak keresztül, míg a nő fel nem száll a buszra.

Normális környéken lakok,nincsenek romák sem. Kertvárosi rész. Nem volt ez jellemző.

Mi a megoldás? Tényleg a sintér?


2022. jan. 4. 07:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

#20

Ja, tehát háborogsz hogy nem megy ki a sintér, mert névtelen fórumozók azt írták, hogy náluk nem ment ki egyszer. Azigen. :D

Amúgy ki kötekedett? Te akarod valami random ember nyakába varrni az egész bajod. Engem is naponta szokot követni egy kutya, igaz engem csak 2 éve. Attól még nem lesz az enyém.

Elhiszem hogy nem akarsz kutyázni, nem is írtam hogy játssz vele.

2022. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#21: Akkor kövessenek a kutyák. Te dolgod. Képzeld évekkel ezelőtt az egyik háztól kiszökött egy németjuhász. Anya kezét megharapta. A gazdája annyit mondott,hogy csak játszik és nézte a kapuból. Azóta anya retteg a kutyàktól.Tényleg nagyon vicces. És igen, én is megijedtem ma ahogy ugrott nekem az egyik.

Random ember nyakába varrom.... Hazafele találkoztam azzal a férfival aki rászólt reggel a nőre és beszélgettünk. Mondja, hogy múltkor délben látta, és ugyanúgy mentek vele a kutyák, de nem fogja annyiban hagyni mert ő is unja napi szinten ezt. Főleg a mai viselkedése után.

És ne haragudj de alapból nem védenék a helyedben egy embert akinek az a válasza, hogy "szpj le". Ha valóban nem az övé, azt szép szóval is el lehet mondani. Vagy pl normál hangnemben elmondhatta volna, hogy nem az enyém, de naponta követnek mert az xy háznál nincsenek elzárva és nagyon unom. Vagy mit tudom én.

Nehéz lenne normálisan kommunikálni? Bár ha a saját gyerekének olyanokat mond, hogy a "büdös kva anyád" akkor mit lepődünk meg. Undorító egy nő.

Én is kikeresem a sintér számát és ha szükséges felhívom!

Azért meg ne haragudj, hogy napközben dolgoztam és nem tudtam ezzel a tèmával foglalkozni. Nem mindenki a gyakorin meg a neten él.

A "névtelen fórumozóknak" meg miért ne hihetnék ha saját tapasztalatot ìrtak?

Na minden jót neked.

2022. jan. 4. 17:55
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

"Én is kikeresem a sintér számát és ha szükséges felhívom!"

Tedd azt, a több oldalnyi storytime-nál valószínűleg hasznosabb lesz a problémád megoldásában.

Nem vicces amiket írsz, csak úgy tűnik mintha nem is zavarna igazán, hiszen az illetékeseknek látszólag nem igazán akarod jelezni, a fórumos dühöngés meg nyilván nem fogja megoldani, tehát úgy tűnik hogy csak morgolódni akarsz egy jót.

"A "névtelen fórumozóknak" meg miért ne hihetnék ha saját tapasztalatot ìrtak?" - akkor annak miért nem hiszel, aki azt írta hogy a gyepmester feladata intézkedni, és néhol szokott is?

2022. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!