Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha egy nő...

Mit lehet tenni, ha egy nő rendszeresen 5 kutyával jár ki a buszmegállóba,akik ugranak neki mindenkinek?

Figyelt kérdés

Kb egy éve költözhettek ide. A nő megy a buszhoz a két gyerekével és minden egyes nap kíséri őket 5 kutya. Ami nem lenne gond, de ugranak ki a kocsik elé, az összes elzárt kutyához odamennek. Ma reggel megint jöttek. Két kutya állt mellettem és ugattak rám,ugrottak nekem. Kint volt az egyik férfi az utcán. Ezt látta... Rászólt a nőre, hogy nem lehetne bezárni ezeket a kutyákat, mert a gyerekei is félnek tőle. A nő válasza: "Nem az enyémek". Mondja neki a férfi, akkor kihívom a sintért legközelebb. Erre a nő: "Mit érdekel engem, szpjál le". Majd tovább ordított a gyerekeivel, hogy "a büdös kva anyádat".

Kizártnak tartom, hogy nem az övé, mert minden reggel kijönnek vele a buszmegállóig, majd a 4 sávos főúton rohangálnak keresztül, míg a nő fel nem száll a buszra.

Normális környéken lakok,nincsenek romák sem. Kertvárosi rész. Nem volt ez jellemző.

Mi a megoldás? Tényleg a sintér?


2022. jan. 4. 07:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Igen, sintér.

Amúgy meg tarts magadnál paprikasprayt és fújd le ha rád ugrik. Nálunk is van ilyen tetű, ugyanúgy letagadja hogy az ő kutyája lenne..

Egyszer egy öreg belerúgott amikor rá ugrált, érdekes egyből elkezdte védeni a dögöt a "nemmmmazénkutyámm" nő

2022. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%

Ha ugat vagy felugrik rad egy kutya,az jatszani akar.


Ha le lenne mozgatva rendszeresen,akkor nem ugrandozna emberekre. Ezert viszi setalni a gazdi. Bar inkabb futnia kene veluk.


Annyit tudsz tenni,h nem arra mesz vagy sotet leginkabb fekete kabatot hordasz,amirol lekefeled a port vagy letorlod szivaccsal. Picit vedd lazabban az eletet. En sok kutya mellett megyek el es siman birnam ,ha felugrananak ram,de nem szoktak. Sokszor megsimogatnek kutyakat,de elhivjak sajnos.


Probalj ki illoolajat a kezeden: a szantal ellazitja a korulottedlevoket es a kutyakra is hat meg Rad is.

2022. jan. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

#2-es jó hogy nem már szivacsot meg mosószert hordok miatta meg fekete kabátot. Észnél vagy? Rohadtul nem érdekelne hogy játszani akar e az öt kutya vagy támadni. Paprika spray az összesnek gazdástól.

Plusz a mocskos beszólásért még meg is rugdosnám.

2022. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Te hülye vagy 2-es?
2022. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Annyit tudsz tenni,h nem arra mesz


Igen, megkéri a sofőrt, hogy álljon meg a hát előtt inkább.

2022. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

A nőt hagyd békén. Ha nem az ő kutyái akkor nem tud mit csinálni. Engem is követtek már vadidegen kutyák az utcán, le is csesztek járókelők hogy miért nem fogom pórázra. :DD


Ki kell hívni a gyepmestert vagy közeli állatmentőket.

2022. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Egy határozott ütés a támadó kutya koponyájára valamilyen sűrű tárggyal és garantálom, hogy utána nem kell félned attól, hogy mikor harapja le a gyereked fél arcát.
2022. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%

#6-os vagyok

Miért lettem lepontozva? Tényleg a gyepmesterre tartoznak a kóbor állatok. Ha ő nem elérhető vagy nem kíméletes, akkor állatmentők is tudnak segíteni.

Mi ezzel a gond? Komolyan kérdezem.

2022. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Miért hiszi azt mindenki hogy ha telefonálsz a gyepmesternek vagy az állatvédőknek akkor csikorgó gumikkal jönnek menteni a helyzetet?

Magasból fognak rá szarni. Főleg az állatentők. Talán esetleg ha jobb napjuk van órákkal később mennek arra ha amúgy is arra van dolguk.

Ezeket a helyzeteket kizárólag a résztvevők tudják megoldani a helyszínen.

Próbáld ki egyszer, hívd fel valamelyik állatentő szervezetet hogy itt egy kóbor kutya.... Fel sem fogják venni a telefont.

2022. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Az tény, hogy nem veszik fel az állatvédők. Egy beteg kóbor kismacska miatt hívtam volna 3 állatvédő szervezetet a környékemen. Emailt is írtam. 2 hétig naponta többször próbáltam telefonálni, fel se vették. Emailre reagált az egyik kb 4 hónap múlva, akkor is csak valami flegmaságot böfögtek oda.


Sintér viszont hívható, intézkedik is. Legalábbis nálunk igen.

2022. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!