Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akik nem...

Vannak olyan emberek akik nem értik az adott nyelvet de szájról le tudja olvasni mit akar mondani illető?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozzál már egy kicsit.
2022. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es így van.
2022. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat akarok!
2022. jan. 4. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjjj!

Korán van még ehhez, de mikor ezt elolvastam, majd még egyszer elolvastam hogy tényleg ez van odaírva amit látok, hát utána letekertem a whiskys üveg tetejét, oszt beledudáltam egy nagyot.

2022. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom jól értem e. Szóval szerinted az angolt ha nem érti valaki, akkor szájról olvasva magyar szavakat fogunk érteni?

Megnyugtatlak, a potato szót nem úgy kell képezni szájjal, mint a krumplit.


Ha viszont csak rosszul tetted fel a kérdést, és az a kérdésed, hogy a szájról olvasás segít e érteni a szavak kiejtését, akkor igen. Én például nem tudok németül telefonálni, nem értem ha hosszan beszélnek, elveszek.

De élőben, mikor előttem artikulál az ember sokkal könnyebb megérteni, mit mondd. De ez kb mindenkivel így van.

2022. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg normális kérdéseket akarok.

Aki nem beszéli az adott nyelvet az szajról olvasva se fogja.


Valószínűleg rosszul fogalmaztad meg a kérdést, de annyit azért válaszolóként is elvárok, hogy közel érthető legyen, amit kiírnak és ne nekem kelljen találgatnom.

2022. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
En is szoktam beszelgetni kutyasetaltatas kozben kulfoldiekkel, pedig egyetlen kimondott szot nem ertek es valoszinu ok sem ertik en miket hablatyolok ... meg is mindig jo hangulatu, mosolygos dumcsi szokott kialakulni :) Szoval en ertem, hogy mire gondolhatsz a kerdesedben ...
2022. jan. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
7+ ... meg valami eszembe jutott ... a kutyamat is megertem, pedig nem tudok ugatni ... meg sem kell szolalnia, a viselkedesebol is ertem, hogy mit szeretne.
2022. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy a szájról olvasás is abból áll, hogy az illető által kiejtett szavakat érzékeled? Nyilván kell érteni a szavakat ahhoz, hogy értsd miről beszél.
2022. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen ember.Akkor nem szájról olvas,max.jobban ráérez,mit akar a másik.
2022. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!