Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jó ötlet főnökel...

Miért nem jó ötlet főnökel veszekdni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked lesz igazad.
2022. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabor49 ***** válasza:
mert kirug és nem lessz munkád
2022. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a főnöknek mindig igaza van, még akkor is, ha nem.
2022. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érvelni kell, nem veszekedni. Ha veszekszel vele, csak magadra húzod, és előhozod, hogy visszaéljen a hatalmával. Sajnos megteheti.


Ha normálisan levezeted, hogy adott dolgot te máshogy látsz, és ezt alá tudod támasztani, akkor van esély.

Saját érdeket érvényesíteni pedig csak azután lehet, ha letettél valamit az asztalára. (Leginkább sok pénzt hoz neki a munkád)

2022. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Visszaüthet,igen.De azért ez összetettebb dolog.Szóval nem mindegy miről,hogyan,mikor,milyen típusú főnöknek.Én egyszer veszekedtem vele,megbeszéltük,hogy megcsinálok egy munkát,direkt előre egyeztettem vele,időben meg is voltam ,vittem neki épp a papírt,erre rögtön leb..szott,hogy "hallom,nem csináltad meg blablabla" megvártam,míg kimérgelődi magát,majd odaadtam a papírt,csak nézett meglepődve...Mondtam neki,hogy eleve nem engem kéne elrángatni másik munkakörből,miközben két ember is lett volna erre a feladatra,és egyik sem csinálta meg,nekem meg soha egyikük sem segít be,hogy is van ez? Na,két hétig még csak nem is köszönt,aztán belátta,hogy nem passzióból veszekedtem vele.Utána normálisabb lett.

Szóval a lényeg,hogy tudd miről beszélsz,legyenek észérveid,és azért az anyját jó ha nem szidod.

2022. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!