Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne ijesztő külsőm?

Hogy lehetne ijesztő külsőm?

Figyelt kérdés
Elég magas vagyok 191cm, de még valószínűleg növök, mert fiatal vagyok, már 1 éve edzek is azóta sokat fejlődtem, de mivel kox nélkül nem lehetnék igazán nagy így kénytelen leszek elhízni egy kicsit, hogy nagyobbnak tűnjek. + leborotválnám a hajam és valami tetkót varratnék rá. Ez így megteszi, vagy ti még mit javasoltok?

2021. nov. 27. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem ettől leszel ijesztő, hanem a kisugárzástól.


Nézz\olvass sorozatgyilkosokról, nézz kaszabolós filmeket és verd ki rá.

2021. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy legyen olyan kisugárzásom?
2021. nov. 27. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Drága nagymamám mindig mondta, gyógyszerre sose pálinkát, mert megüt, mint a bunkósbot.

Ha jól sejtem most is valami hasonlóval van dolgunk itt a kérdésnél.

2021. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a gond a kérdéssel
2021. nov. 27. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hogy sosem leszel ijesztő, ha olyan a hozzáállásod, hogy ha majd egyszer mégis ijesztő leszel, akkor majd sétálgatsz vigyorogva hogy "Na én most ijesztő vagyok"
2021. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, szóval drogozni kell hozzá ?
2021. nov. 27. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jarj birkozasra: fel ev alatt ugy szelesit izom a mint semmi mas. Az ero latszani fog a meneseden is. Aztan menj at bjj-re. Az is fel-egy ev alatt annyi zmot felhuz mi t 20 ev kondi. Jartam,tudom mirol beszelek.


A kisugarzasod is megvaltozik. Megtanulod kezelni a szitukat agyban is. Laza leszel tole. Meg felelmetes a beloled arado erotol.

2021. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!