Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy az egyiket...

Normális hogy az egyiket megsajnáltam, a másikat nem?

Figyelt kérdés

Van egy ember akit netről ismerek és utcára fog kerülni de nem fog el senkitől segítséget , azért fog utcára kerülni mert eü okok miatt megszűnt a munkaviszonya és most kirakják az albiból. Valamiért nagyon megsajnáltam . Rendesen rossz érzésem van most. Néztem a liveját és ilyen szerencsétlen lemondás volt rajta .. rendesen szomorú vagyok azóta.

Ugyanakkor van egy másik ember akivel munkaviszonyban vagyok és rengeteg dolgot elmondott nekem magáról meg én is neki , többek között olyanokat hogy mentális beteg, gyógyszereket szed, többször öngyilkos akart lenni , 14 évesen medencébe akarta fojtani magát és hetekig kómába volt mert az anyja kitalálta rá hogy meg akarta erőszakolni a lány testvérét ami nem volt igaz (amúgy én is 3x vagy 4x öngyilkos akartam lenni az életben de én más miatt persze :D) , az anyja prosti volt meg verte őt drogozott , az apja meghalt , megszakította a kapcsolatot a családjával , nagyanyja meg el fog koltözni több 1000 kmre így nem láthatja többet meg meghalt a kutyája aminek a hamvai valami edényben vannak.

Soha nem éreztem sajnálatot a második ember iránt. Valahogy annyira nyomulósan tolta a képembe a problémáit meg elvárta hogy sajnáljam hogy inkább csak szánalmat és undort és megvetést éreztem és érzek is az irányába.


Viszont az elsőt nagyon sajnálom .


Ez normális így?


25/n

Szilvi



2022. jan. 6. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez normális emberi érzés csak és oka van ennek hogy így érzel.
Nem. A másikat jobban kéne sajnálnod és gonosz vagy ha nem sajnálod őt
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem

Nem normális

2022. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyhogy?
2022. jan. 6. 19:37
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen normális, az emberi együttérzés.🥺
2022. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak akkor az egyiket miért igen a másikat miért nem? (Legbelül).
2022. jan. 6. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Lájvol ahelyett hogy munkát meg albit keresne? Hat nem is bánom hogy kiba*sszák az utcára
2022. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5- mert ha tegyük fel most munkát talál abból legkorábban mennyi idő alatt lesz penz? Ítélkezni könnyű de a helyében valljuk be nem lennénk! Én tenyleg sajnálom!
2022. jan. 6. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Már megint Szilvi :D
2022. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
mostanában hiányolom az autós kérdéseidet , nem autós videóid még mindig örömet okoznak
2022. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
téged bárhová követünk , lets go yaris
2022. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt bírom amikor ezekhez a szavazásokhoz olyan válaszlehetőségeket adnak amik közül a kérdező számára kevésbé kívánatosra még akkor sem kattintana az ember ha nem a másikkal ért egyet, mert direkt olyan gázul van megfogalmazva. Mert nyilván nem vagy gonosz ha nem sajnálod, de nálad sem minden tiszta ha "inkább csak szánalmat és undort és megvetést éreztem és érzek is az irányába." Mármint oké, idegesítő tud lenni amikor valaki csak jön és sajnáltatja magát, nem kell ebben partnernek lenni. De gondolom csak figyelemre vágyik, amit úgy érzi így kaphat meg, mint ahogy te is azzal hogy itt kéretlenül reklámozod a xar tiktokodat :D


Meg persze idegesít, hogy nyomulósan tolta a képedbe a problémáit, de arra azért jó társaság volt hogy te is csomó mindent elmondhass magadról neki... :D

2022. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!